WYJĄTKOWY

PAKIET VIP TAURON ARENY KRAKÓW 

SCORPIONS

4 marca 2016 r.

OFERTA SPECJALNA – TRYBUNY VIP BEZ DOSTĘPU DO SKYBOX’A 

 

Cena: 320 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na wyjątkowe, jubileuszowe show legendarnego zespołu SCORPIONS.
Mimo upływu kilku dekad i planów zakończenia kariery, legendarny zespół Scorpions nieustannie gra w wielkim stylu, zaskakując swoich fanów doskonałą formą i muzyczną perfekcją. Wyjątkowe show odbędzie się 4 marca 2016 r. w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie już 4 PAKIETÓW VIP),
  • asysta hostessy.

Gwarantujemy:

  • Wyjątkową atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

SCORPIONS

Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze formacja ma na swoim koncie wiele ponadczasowych hitów, w tym legendarne „Wind Of Change”, „Rock You Like A Hurricane”, „Send Me An Angel”, „Big City Nights”, czy „Still Loving You”. Scorpions jest jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, mogącym pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dziś kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych, spośród których każdy cieszył się ogromną popularnością na niemal wszystkich kontynentach.

Scorpions wystąpią w TAURON Arenie Kraków w ramach urodzinowej trasy, celebrującej okrągłą rocznicę pięćdziesięciu lat aktywności scenicznej. Dla fanów formacji będzie to doskonała okazja, by wyruszyć w sentymentalną podróż do muzycznych początków grupy, jak również posłuchać utworów z ich najnowszego albumu, który cieszy się dużym uznaniem krytyków.