WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

Szkoła Wygranych 2020

11 stycznia 2020 r.

Cena za osobę: 550 zł brutto z dostępem do loży i 450 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na Szkołę Wygranych 2020 – unikatowy w skali Europy projekt o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. W jednym z najnowocześniejszych obiektów świata – TAURON Arenie Kraków, tysiące uczestników przeżyją unikatową przygodę – podróż w głąb swojej wyobraźni, marzeń, celów, przekonań i obaw. Podczas imprezy uczestnicy będą pracować nad swoimi ograniczeniami, pewnością siebie, celami, kierunkiem myślenia – planując swoje życie i uzyskując narzędzia niezbędne do realizacji tego planu. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie do Strefy VIP TAURON Areny Kraków już 11 stycznia 2020 roku!

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
 • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • asystę hostessy
 • możliwość zamówienia dodatkowo płatnego cateringu do Loży*

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Regulamin sprzedaży Pakietów VIP w TAURON Arenie Kraków dostępny jest TUTAJ

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

 • Fantastyczną atmosferę!
 • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

Szkoła Wygranych 2020

Szkoła Wygranych 2020 to unikatowy w skali Europy projekt o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. O wyjątkowości tej imprezy stanowić mają nie tylko skala przedsięwzięcia (sala mogąca pomieścić kilkanaście tysięcy osób), trenerzy występujący na scenie, oraz klimat wydarzenia ale również oprawa muzyczno-wizualna (pokazy laserowe, gra światła i dźwięku, niesamowicie intensywne ćwiczenia na wyobraźnię).

Całodzienny event (10:00-19:00) będzie prowadzony w formie 30-minutowych bloków szkoleniowych przeplatanych kilkuminutowymi blokami muzyczno-imprezowymi z pokazami światła i dźwięku.

Imprezę/szkolenie poprowadzą:

Krzysztof Król – milioner mieszkający na rajskiej wyspie w Tajlandii i stamtąd tworzący wyjątkowe na skalę światową projekty edukacyjne. Najskuteczniejszy w Polsce motywator i trener rozwoju osobistego, autor 9 książek, założyciel 15 firm, podróżnik, uczestnik IRONMAN, doktorant psychologii i pasjonat tematyki motywacyjnej. Jest prezesem i założycielem dwóch spółek produkujących aplikacje mobilne do nauki języków, których używa kilka milionów ludzi z całego świata, założyciel najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Jego wykłady każdego miesiąca oglądają setki tysięcy Polaków z całego świata.

Jan Gajos – mówca, autor, współtwórca aplikacji mobilnej do nauki języka angielskiego LingLing, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, finalista licznych biegów z przeszkodami oraz trener rozwoju osobistego, którego prawdziwą pasją jest drugi człowiek. Współtwórca najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Każdego dnia dzięki swoim szkoleniom oraz indywidualnym konsultacjom pomaga tysiącom ludzi odblokować w pełni swój potencjał. Swoim życiem udowadnia, że każdy może osiągnąć sukces jeśli tylko odpowiednio go zaplanuje.