WYJĄTKOWY
PAKIET VIP KRAKÓW ARENY

Gala Polsat Boxing Night

TOMASZ ADAMEK CONTRA ARTUR SZPILKA

Kraków Arena, 8 listopada 2014 r.
Cena: 500 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na galę Polsat Boxing Night, podczas której zmierzą się najbardziej utytułowani pięściarze polscy Tomasz Adamek i Artur Szpilka. Gala Polsat Boxing Night odbędzie się 8 listopada 2014 r. o godz. 19.30 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce Kraków Arena, ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

 • dostęp do ekskluzywnej LOŻY VIP w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w Kraków Arenie podczas trwania całego wydarzenia (zgodnie z Regulaminem LÓŻ VIP Kraków Areny),
 • jedno miejsce o podwyższonym standardzie przyległe do LOŻY VIP – na trybunie na poziomie B,
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (dostępne przy zakupie już 4 pojedynczych PAKIETÓW VIP),
 • asysta hostessy podczas całego wydarzenia,
 • możliwość zamówienia cateringu do LOŻY VIP.

Gwarantujemy:

 • Niezwykłą atmosferę podczas wyjątkowego wydarzenia!
 • Ekskluzywne miejsce z miłą oprawą i bardzo dobrą widocznością!
 • Wygodne fotele i indywidualna obsługa!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

To wszystko możesz mieć:

 • płacąc gotówką w Recepcji Kraków Areny (Kraków, ul. Lema 7) do 5.11.2014 r., w godzinach pracy Recepcji (pon.–pt., godz. 8.00 -16.00)
 • płacąc przelewem na konto bankowe: PKO BP 13 1020 2892 0000 5202 0550 6037, do dnia 5.11.2014 r.

Odbiór osobisty:

 • w recepcji Kraków Areny (Kraków, ul. Lema 7) do 07.11.2014 r. w godzinach pracy Recepcji (pon.–pt., godz. 8.00-16.00)
 • w kasie nr 6 Kraków Areny (Kraków ul. Lema 7) 8.11.2014 r. od godz. 11.00.

 

ADAMEK CONTRA SZPILKA – męski sport wagi ciężkiej w Kraków Arenie

8 listopada br. fani boksu będą mogli przeżyć wielkie emocje sportowe w Kraków Arenie. To tu, podczas wieczoru gali Polsat Boxing Night, zmierzą się najbardziej utytułowani pięściarze polscy – Tomasz Adamek i Artur Szpilka.

Adamek i Szpilka od dłuższego czasu toczyli ze sobą pojedynek na słowa, aż w końcu 8 listopada br. przemówią ich pięści. O tym, który z nich jest najlepszym polskim bokserem w królewskiej wadze ciężkiej, który bije mocniej i który ma większe serce do walki, zadecyduje dziesięć 3-minutowych rund, które zawodnicy stoczą w boju okrzykniętym „Chwila Prawdy”!

37-letni Tomasz Adamek w swojej bogatej karierze zawodowej sięgał po mistrzowskie pasy wagi półciężkiej i junior ciężkiej. Walczył także, choć bez powodzenia, o pas WBC z legendarnym czempionem wszech wag Witalijem Kliczką.

12 lat młodszy Artur Szpilka marzy, by dokonać tego, czego nie udało się Adamkowi – zdobyć tytuł mistrza świata wagi ciężkiej dla Polski. Najpierw jednak musi on pokonać dużo bardziej doświadczonego pięściarza z Gilowic. Adamek już zapowiedział, że w przypadku porażki zakończy swoją piękną przygodę z zawodowymi ringami. Szpilka o walce z „Góralem” marzył od dawna. W końcu doczekał się swojej „Chwili Prawdy”.

Na bokserskich deskach Kraków Areny sympatycy starcia na pięści doczekają się także najbardziej wyczekiwanego powrotu na ring – po raz pierwszy od ponad dwóch lat między liny wejdzie Dawid Kostecki. Po długim czasie spędzonym w zakładzie karnym ten kontrowersyjny pięściarz z Rzeszowa szybko wrócił do treningów i już imponuje formą. W Krakowie Kostecki, podczas ośmiu rund zmierzy się z pochodzącym z Nowego Sącza Andrzejem Sołdrą.

Stolica Małopolski będzie tego samego wieczoru świadkiem kolejnego wielkiego bokserskiego wydarzenia. Pierwszą w karierze zawodową walkę na polskiej ziemi stoczy były mistrz Europy wagi średniej Grzegorz Proksa. Kibice na to wydarzenie czekali od 2005 roku, kiedy to „Nice Super G” podpisał profesjonalny kontrakt. W pojedynku na szczycie polskiej wagi średniej pięściarz z Węgierskiej Górki zmierzy się z niepokonanym Maciejem Sulęckim.

Podczas największej gali bokserskiej tego roku wystąpi również uznawany za jednego z najzdolniejszych polskich pięściarzy młodego pokolenia Michał Syrowatka, który postara się sprawić niespodziankę w starciu z szybko wchodzącym na szczyt rankingów wagi lekkiej Michałem Chudeckim. W Krakowie nie zabraknie także akcentów kobiecych – kibice mogą liczyć na emocje związane z występem znanej z nokautującego ciosu Ewy Piątkowskiej.