WYJĄTKOWY

PAKIET VIP TAURON ARENY KRAKÓW 

THE GODFATHER LIVE  

11 października 2015 r.

 

Cena: 250,00 i 190,00 zł brutto (ceny zawierają podatek VAT)

Oferta specjalna:  160,00 zł – dotyczy wybranych Lóż VIP

 

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na wyjątkowy koncert muzyki filmowej
THE GODFATHER LIVE,
który odbędzie się 11 października 2015 r. w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie już 4 PAKIETÓW VIP),
  • asysta hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Wyjątkową atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

THE GODFATHER LIVE

Twórcy show The Godfather Live przedstawiają legendarną historię ze świata przestępczego Nowego Jorku w nowym opracowaniu. Jednocześnie na ekranie wyświetlany będzie film w HD i fascynującą żywą oprawę zapewniać będzie żywa orkiestra symfoniczna pod batutą Justina Freera.
The Godfather Live jest pochwałą filmowej klasyki, która dzięki reżyserskiemu podpisu Francisa Forda Coppola oraz wspaniałemu przedstawieniu Marlona Brando oraz Al Pacino pozyskała niezastąpione miejsce w historii kinematografii światowej. Wielopokoleniowa legenda opowiada historię klanu Corleone oraz ich rywalizację z resztą mafijnych rodzin w Nowym Jorku między 1945 i 1955 rokiem. Film został nakręcony według motywu bestsellera Mario Puzzo. Do genialności filmu, który otrzymał trzy Oscary, przyczynił się również włoski kompozytor Nino Rota. Jego muzyka wzmacnia magiczne sceny na ekranie, przyciąga widzów do akcji w sposób autentyczny i tworzy ich własny intymny stosunek do bohaterów, co przez jurorów zostało docenione nagrodą Grammy za najlepszą instrumentalną kompozycję, napisaną specjalnie dla filmu.