ANGRY BIRDS ON ICE

7 marca 2020 r. (sobota)

godz. 17:00

Angry Birds On Ice – takiego widowiska jeszcze nie było! Po olbrzymim sukcesie rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź”, słowacka agencja Comunique prezentuje swoją oryginalną produkcję, nową rewię na lodzie, która znów oczaruje widzów – Angry Birds On Ice. Bilety już w sprzedaży!

Podczas show będzie można oglądać rozgrywające się na lodzie przygody „rozgniewanych ptaków”, które dzielnie bronić będą swoich jajek przed złośliwymi prosiętami, na czele których stanął król Leonard.

Przedstawienie, które łączy w sobie jazdę na łyżwach, akrobatykę, parkour, slack-line, żonglerkę i inne style sztuki, z pewnością zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz również na ich rodzicach oraz wszystkich miłośnikach klasycznych gier telefonii komórkowej typu Angry Birds.

Widzowie będą mogli podziwiać mistrzostwo artystów odgrywających role wiecznie rozgniewanego Reda, popędliwego Chucka oraz uwielbiającego przypadkowe wybuchy wiercipiętę Bombę. Nie sposób będzie nie zauważyć wspaniałych popisów akrobatycznych prosiąt, od których nikt by czegoś podobnego nie oczekiwał.

Wybiorą się wraz z ptakami na wyprawę na świętą górę, gdzie przynajmniej na chwilę będą mogły odpocząć od natrętnych prosiąt starających się ukraść im jajka. Miejsce to stanie się terenem walki oraz wielkiej miłości, przyjaźni i na koniec pogodzenia się.

Warto wiedzieć

Show Angry Birds on Ice będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 7 marca 2020 r. o godz. 13:30 i 17:00.

Dialogi i teksty piosenek są w języku polskim.

Całe widowisko trwa 100 minut, wliczając 20-minutową przerwę.

Bilety są w sprzedaży na stronie www.ebilet.pl.

Ceny biletów są dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów!

Dzieci do 2 roku życia: darmowy wstęp bez prawa do oddzielnego miejsca siedzącego.

Dostępne są pakiety 3+1.

Strona wydarzenia: www.angrybirdsonice.com/pl/turne-2020