ARIANA GRANDE
SWEETENER WORLD TOUR

ARIANA GRANDE OGŁASZA EUROPEJSKĄ CZĘŚĆ TRASY

THE SWEETENER WORLD TOUR

+ SPECIAL GUEST: ELLA MAI

9 września 2019 r. 

Informacje o biletach: www.livenation.pl 

Wybierasz się na koncert Ariany Grande? Zapoznaj się z poniższymi zasadami.

WAŻNE

Każdy uczestnik koncertu może mieć ze sobą 1 torbę:

– torby MUSZĄ być w 100% przeźroczyste

– torby mogą być wykonane z przeźroczystego plastiku, winylu lub PVC

– toby nie mogą być większe niż format A4

Multiplatynowa gwiazda ARIANA GRANDE 9 września 2019 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Gościem specjalnym będzie Ella Mai. Na scenie pojawi się również amerykański duet Social House, czyli Michael „Mikey” Foster i Charles „Scootie”.

Wyprodukowana przez Live Nation trasa, The Sweetener World Tour rozpoczęła się 18 marca w Albany w stanie Nowy Jork. Po wakacjach Artystka wyruszy za Atlantyk. Europejska część trasy koncertowej rozpocznie się w Londynie, 19 sierpnia. Supportem podczas europejskiej trasy Ariany będzie Ella Mai.

Rok 2018 okazał się kolejnym historycznym rokiem dla Ariany GRANDE. Swoje dwunastomiesięczne pasmo sukcesów zakończyła  wyróżnieniem „Kobieta Roku” Billboardu i otrzymaniem nominacji do nagrody GRAMMY® Award w kategoriach „Najlepszy album wokalny Pop” za krążek Sweetener i „Najlepszy popowy występ solowy” dla „God Is a Woman”. Jednocześnie jej ostatni singiel „thank u, next” dotarł na pierwsze miejsce listy Billboard Hot 100 i pobił rekord „Most Spotify Streams dla utworu wykonanego przez artystkę w jednym tygodniu”. 8 Lutego 2019 r. ukazał się jej najnowszy album ‘Thank U, Next”.

UWAGA! Ważne informacje od organizatora:

W celu usprawnienia procesu wchodzenia na teren koncertu i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy, organizator prosi o zapoznanie się i zastosowanie do poniższych zasad:
Zasady dotyczące toreb:
• Każdy uczestnik może wnieść jedną torbę/plecak.
• Wszystkie torby muszą być przezroczyste (wykonane z tworzywa sztucznego, winylu lub PCV) i nie mogą przekraczać wymiarów: 30 cm x 15 cm x 30 cm.
• Zalecane są ok. 4 litrowe przezroczyste torebki spożywcze z suwakiem typu Ziplock lub podobne.
• Wyjątkiem będą torebki do przechowywania leków bądź artykułów medycznych. Wszystkie tego typu torby będą przedmiotem szczegółowej kontroli przed wejściem na teren obiektu.
Uwaga: Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących (dozwolone są telefony komórkowe z wbudowanymi aparatami).

Organizator serdecznie zaprasza i zachęca do zabrania ze sobą własnych, przezroczystych toreb do przechowywania swoich rzeczy osobistych. Dostępne są także trzy rodzaje oficjalnych toreb „Sweetener World Tour Bag”, które znajdziesz na stronie arianagrande.com. Oficjalne torby wielorazowego użytku będą również możliwe do kupienia przed wejściem na teren koncertu.
Organizator dziękuje za stosowanie się do powyższych zaleceń umożliwiających bezpieczne przeprowadzenie imprezy.

***

Ariana Grande

Dzięki swojemu potężnemu wokalowi i zadziwiającej skali, Ariana Grande stała się w dzisiejszych czasach jednym z najbardziej magnetycznych i konsekwentnie odnoszących ogromne sukcesy wykonawców muzyki pop. W wieku 25 lat ma na koncie trzy platynowe albumy, które łącznie przekroczyły 18 miliardów streamów, zdobyła cztery nominacje do nagrody Grammy, a 8 jej singli dotarło do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100. Na uznanym przez krytyków albumie „Dangerous Woman” z 2016 roku, Grande zarówno odważnie przeciwstawia się oczekiwaniom, jak i odsłania pełną moc swojego głosu (ostatnio okrzyknięty jako „nadzwyczajny, wszechstronny, nieograniczony instrument” po pojawieniu się Grande na liście „100 najbardziej wpływowych osób” magazynu Time).

Od czasu swojego debiutanckiego studyjnego albumu „Yours Truly” z 2013 r.,  zawierającego potrójnie platynowy singiel  „The Way”, Grande stała się wokalistką dość pewnie, ale i subtelnie mieszającą różne gatunki muzyczne od popu, przez R & B i soul po muzykę elektroniczną. Jej drugi album „My Everything” z 2014 roku , otrzymał nominację do nagrody Grammy za najlepszy album wokalny pop.  Pochodzą z niego 6krotnie -platynowe hity „Problem” i „Bang Bang” (nominowany do nagrody Grammy za najlepszy pop duet / występ grupy). Przy tworzeniu swojego trzeciego albumu „Dangerous Woman” Grande przyjęła bardziej bezkompromisową wizję niż kiedykolwiek .” The Entertainment Weekly ” chwalą Grande za to, że „ma coś sensownego do powiedzenia tym swoim oszałamiającym głosem – jednym z najwspanialszych w dzisiejszym popie”.  Aby wesprzeć sprzedaż albumu Ariana Grande wyruszyła w ubiegłym roku w „Dangerous Woman Tour” obejmujące 85 halowych koncertów na całym świecie.

Przez lata długoletnia aktorka i była gwiazda Broadwayu udowodniła skalę swojego talentu, pojawiając się w „Scream Queens i Hairspray Live!” i zaprezentowała swoje komediowe zacięcie, pojawiając się w Saturday Night Live. Jej kanały społecznościowe obserwuje już ponad 200 milionów, Grande zdobyła także wiele nagród MTV Video Music Awards, iHeartRadio Music Awards oraz American Music Awards (w tym bardzo pożądaną nagrodę Artist of the Year).

Ostatnio wydany singiel Ariany „No Tears Left To Cry” zadebiutował na pierwszym miejscu w iTunes w 88 krajach na całym świecie i zapoczątkował nową erę wraz z nadchodzącym czwartym pełnowymiarowym albumem studyjnym Sweetener. Z wydaniem „Not Tears Left To Cry” stała się pierwszą artystką w historii muzyki, której single promujące jej pierwsze cztery albumy zadebiutowały w Top 10 na liście Billboard Hot 100.

W tym roku pojawiła się na okładkach prestiżowych magazynów takich jak TIME’s Next Generation Leaders, FADER czy brytyjski Vogue. Długo oczekiwany album Sweetener został wydany w sierpniu 2018 roku i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 Album.

Ella Mai

Pochodząca z Londynu 23-letnia piosenkarka R&B oraz autorka tekstów. Jej styl określany jest jako klasyczne R&B lat 90.  Przełom w karierze przyniosła jej współpraca z producentem DJ Mustard. Zyskała rozgłos za sprawą singla „Boo’d Up”, który w USA ma już status potrójnej platyny. Kawałek pobił rekord w obecności na szczycie zestawienia Billboard R&B/Hip-hop Airplay w kobiecej kategorii. W 2019 „Boo’d Up” została nominowana dwukrotnie do Grammy („Piosenka Roku” oraz „Najlepsza Piosenka R&B”) – zdobyła statuetkę w tej drugiej kategorii.

Dziś Brytyjka ma w dorobku trzy studyjne mini-albumy i jeden długogrający krążek, zatytułowany po prostu – Ella Mai.

To będzie pierwszy występ artystki w Polsce.

Social House

Amerykański duet Social House, czyli Michael „Mikey” Foster i Charles „Scootie” Anderson rozgrzeją scenę tuż przed występem Ariany Grande.

Zespół, który w zeszłym roku zadebiutował singlem „Magic in the Hamptons” ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Meghan Trainor, DJ Khaled, Jennifer Lopez czy Chrisem Brownem!

Live Nation

Live Nation Entertainment (LYV) jest wiodącą na świecie firmą, zajmującą się rozrywką na żywo, w skład której wchodzą globalni liderzy rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Media & Sponsorship. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.livenationentertainment.com