ATMASFERA – DODA Z ORKIESTRĄ

1 czerwca 2019 r. (sobota)

godz. 19:00

W ramach cyklu koncertów ATMASFERA przygotowano kolejne wyjątkowe koncerty.

Jedna z najbardziej ekscentrycznych gwiazd na polskiej scenie muzycznej i orkiestra? Wprawdzie Doda przyzwyczaiła słuchaczy, że nie przywykła, by tańczyć, tak jak jej zagrają, ale w tym wypadku trafił swój na swego. A poza tym, chodzi przecież o śpiew!

Doda to nie tylko laureatka wielu nagród muzycznych, ale postać doceniana również przez periodyki biznesowe jako jedna z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Zawsze podkreślała jak ważny jest rozwój artystyczny, przekonywała, że kolejne przedsięwzięcia to skok na głęboką wodę, ale jednocześnie szansa na wzbogacenie własnych umiejętności – stąd obok muzyki, pojawił się film oraz teatr.

Teraz, zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych.

Doda z orkiestrą, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku, które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody.  Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki.

Warto wiedzieć

Koncert Atmasfera – Doda z Orkiestrą odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 1 czerwca 2019 r. o godz. 19:00.

W ramach trasy artystka wystąpi też w Katowicach i Gdańsku.

Kup bilet na koncert już dziś i zobacz występ artystki na żywo!

Bilety dostępne na stronie http://www.atma.com.pl/ i www.abilet.pl.

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Szczegóły koncertu: http://www.atma.com.pl/

https://www.facebook.com/atmacompl/