HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW
COMARCH CRACOVIA VS IFK HELSINKI

HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW WRACA DO TAURON ARENY KRAKÓW

3 PAŹDZIERNIKA COMARCH CRACOVIA ZMIERZY SIĘ Z FIŃSKIM IFK HELSINKI

TAURON Arena Kraków będzie gościć zawodników COMARCH Cracovii po raz czwarty. W 2014 r. zespół brał udział w turnieju finałowym Pucharu Polski, w kwietniu 2015 r. jego zawodnicy reprezentowali Polskę podczas Mistrzostw Świata Dywizji 1A w hokeju na lodzie. W sierpniu ubiegłego roku COMARCH Cracovia, jako pierwszy polski klub, wziął udział w elitarnych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów (CHL).

CHL 2017/2018

W tym roku COMARCH Cracovia rozpocznie rywalizację w Hokejowej Lidze Mistrzów 25 sierpnia w Monachium. Dwa dni później wystąpi w Gävle. 1 i 3 września zaprezentuje się krakowskiej publiczności w rewanżowych meczach z niemieckim Red Bull i szwedzkim Brynäs IF (mecze zostaną rozegrane na lodowisku przy ul. Siedleckiego).

3 i 10 października mistrzowie Polski zagrają z fińskim IFK Helsinki. Mecz w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 3 października o godz. 19:30.

W edycji 2017/2018 do zmagań w CHL przystąpią tylko 32 zespoły, podzielone w pierwszej fazie na osiem grup po 4 ekipy. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie organizatora: https://cracovia.pl/hokej oraz  www.championshockeyleague.com/en.

Informacje o biletach na: www.ebilet.pl.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.