KRAKOWSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI & BUDOWA DOMU
MAŁA HALA TAURON ARENY KRAKÓW

16-17 listopada 2019 r.

godz. 10:00-16:00

Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domy to wydarzenie adresowane jest do osób, które chciałyby kupić mieszkanie albo kupić lub wybudować dom w Krakowie lub w jego okolicach.

Na targach zaprezentowane zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Zwiedzający, poza poznaniem tego co proponują deweloperzy, będą mieli możliwość zapoznania się ofertami firm budujących domy, sprzedających wyposażenie wnętrz, czy działających na rynku finansowym.

W programie są również warsztaty podczas których będzie można zdobyć wiedzę nie tylko o rynku nieruchomości, ale również w temacie kredytów czy wystroju wnętrz prosto od branżowych specjalistów.

Warto wiedzieć

Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domy odbędą się w Małej Hali TAURON Areny Kraków w dniach 16-17 listopada 2019 r., w godz. 10:00-16:00.

Organizatorem wydarzenia jest Expo Property.

Strona wydarzenia: www.targikrakow.eu

Ceny biletów:

– bilet normalny 10 zł  upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla jednej osoby dorosłej

– bilet rodzinny 15 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z co najmniej jednym dzieckiem

e-bilet 0zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci, aby go otrzymać kliknij tutaj.

– dla osób z Kartą Dużej Rodziny wstęp bezpłatny.

Regulamin dla zwiedzających kliknij tutaj.

Parking

W związku z wydarzeniami odbywającymi się w Arenie Głównej 16 i 17 listopada (sobota, niedziela) parking przy TAURON Arenie Kraków będzie płatny 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking będzie płatny gotówką przy wjeździe. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Gastronomia

W dniach wydarzeń, od godz. 8:00, czynna będzie kawiarnia w Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

Uwaga! Informacje o zmianach w kursowaniu tramwajów w dniach 16 i 17 listopada związanych z remontem na al. Pokoju są dostępne TUTAJ.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.