La La Land in Concert

Premiera “La La Land in Concert”

20 listopada 2017 r., godz. 20:00

TAURON Arena Kraków

 

Zobacz „La La Land” jak nigdy dotąd, na żywo z orkiestrą symfoniczną!

Zwycięzca sześciu Oskarów, m.in. za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz siedmiu Złotych Globów w tym za najlepszy film. „La La Land” opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc…

Orkiestra i zespół jazzowy

„La La Land in Concert” to wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć unikalne, oryginalne  wokale Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda z ścieżki dźwiękowej filmu, połączone  z muzyką na żywo.

Ścieżka dźwiękowa do projekcji filmu wykonana zostanie przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy. Jak mówi dyrektor koncertu Richard Kraft, dzięki wydarzeniu możemy być częścią jedynego w swoim rodzaju doświadczenia koncertowego.

– Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy, które miały miejsce przy „La La Land”, było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia – mówi  reżyser filmu, Damien Chazelle.

***

Trasa „La La Land in Concert” obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję. Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej, odbędzie się  26 maja i 27 maja w Hollywood Bowl.

Warto wiedzieć

„La La Land in Concert” w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 20 listopada 2017 r. o godz. 20:00

Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie: https://tixer.pl/la-la-landin-concert-3-krakow-2017-11-20-2000,454,10497.html.

Na koncert zapraszają Sollus Entertainment oraz GoAhead.

La La Land © 2017 Summit Entertainment, LLC. All Rights Reserved.

Informacje o organizatorze: Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 000 widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne wydarzenia koncertowe produkowane na zamówienie i oklaskiwane przez widzów na całym świecie. Aktualnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz USA. http://www.sollus.pl/