POLSKA NOC KABARETOWA 2019

HUMOR ŚWIATA

15 marca 2019 r. (piątek)

godz. 20:00

Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Igor Kwiatkowski

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. W TAURON Arenie Kraków wydarzenie odbędzie się już po raz czwarty.

A tak organizatorzy zachęcają do udziału w kolejnej edycji wydarzenia: „Wskakujcie na pokład! Zabieramy Was w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Statkiem PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Będzie różnorodnie, dynamicznie i all inclusive – zadba o to nasz przewodnik – Kabaret Nowaki.

Na przygodę życia zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. To podróż dla najbardziej wytrwałych i głodnych światowej rozrywki. Zajrzymy na nieodkryte lądy i dzikie zakątki, nie ominiemy żadnego przylądka i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Nasza wspólna przygoda będzie pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami”.

Warto wiedzieć

Polska Noc Kabaretowa 2019 – Humor świata odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 15 marca 2019 r. o godz. 20:00.

Informacje o wydarzeniu i biletach są dostępne na stronach: www.polskanockabaretowa.pl, http://polskanockabaretowa.pl/krakow/www.kabaretowebilety.pl .

Organizatorem wydarzenia jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX.