Shawn Mendes: The Tour

PIERWSZY KONCERT SHAWNA MENDESA W POLSCE ODBĘDZIE SIĘ 2 KWIETNIA 2019 ROKU W TAURON ARENIE KRAKÓW

Shawn Mendes, wokalista i kompozytor, w ramach promocji swojej trzeciej, imiennej płyty, w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową po największych światowych arenach. “Shawn Mendes: The Tour”, jego trzecia trasa, następczyni całkowicie wyprzedanego ubiegłorocznego touru, obejmie 56 dat w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Europie. Rozpocznie ją 7 marca koncertem w Amsterdamie. Wszystkie szczegóły, daty i informacje o biletach znajdziecie na stronie: http://www.shawnmendesthetour.com

Informacje o biletach (sprawdź TUTAJ)

REGULAMIN KONCERTU JEST DOSTĘPNY TUTAJ

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Organizator wydarzenia Alter Art przygotował odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupu biletów (znajdziecie je również TUTAJ)

1.Ile muszę mieć lat, żeby wejść na ten koncert?

  • Osoby małoletnie urodzone po 2 kwietnia 2004 r. mogą uczestniczyć w nim wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat.
  • Osoby małoletnie, urodzone najpóźniej 2 kwietnia 2004 r. mogą uczestniczyć w nim samodzielnie, pod warunkiem okazania przy wejściu na koncert dokumentu potwierdzającego wiek.
  • 1 osoba dorosła może sprawować opiekę nad maksymalnie 5 osobami małoletnimi.
  • Opiekun dziecka urodzonego po 2 kwietnia 2004 r. musi posiadać bilet na miejsce w tym samym sektorze, w którym znajduje się dziecko. Dotyczy to płyty, sektorów A i B (poziom 1), sektorów C (poziom 3) i lóż (poziom 2).

2. W jaki sposób mogę zakupić bilet?

Przedsprzedaż dla osób zapisanych do Newslettera ALTERKLUB (www.alterklub.pl) wystartuje 17 maja o godz. 10:00. Subskrybenci otrzymają na swój adres e-mail specjalny link, który pozwoli im zakupić bilet w ekskluzywnej przedsprzedaży. Sprzedaż ogólnodostępna wystartuje 18 maja o godz. 10:00 wyłącznie za pośrednictwem strony www.ebilet.pl.

Dodatkowo bilety będą dostępne w specjalnej fanklubowej przedsprzedaży: First Access Fan Club Presale od 16 maja, godz. 10:00 oraz General Fan Club Presale od 17 maja, godz. 10:00 po rejestracji na stronie www.shawnaccess.com.

ORGANIZATOR OSTRZEGA! NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!!! Bilety zakupione w innych źródłach niż wymienione powyżej nie gwarantują właściwej ceny biletu oraz że wejdziesz na koncert bez problemu. Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

3. Jak będzie wyglądać procedura sprawdzania biletów?

Dane wydrukowane na bilecie będą weryfikowane z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (np. legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport) przy wejściu na koncert. Bilet powinien być wydrukowany, to znacznie przyspieszy proces weryfikacji.

4. Czy jest możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów na ten koncert? 

Nie ma takiej możliwości.

5. Czy bilety będą udostępniane do sprzedaży w kilku pulach? 

Bilety będą sprzedawane w przedsprzedaży (17.05) oraz w ogólnodostępnej sprzedaży (18.05).

6. Czy będą dostępne bilety typu VIP?

Tak.

7. Czy wszystkie miejsca są numerowane?

Wszystkie miejsca będą siedzące i numerowane.

8. Czy jeśli przyjdę wcześniej, to będę mógł zająć najlepsze miejsce?

Niezależnie od tego, o której godzinie uczestnik pojawi się w hali, będzie mógł zająć wyłącznie numerowane miejsce wskazane na bilecie. Obowiązuje zakaz rozstawiania namiotów przy wejściach do hali lub w jej pobliżu.

9. W jaki sposób będę mógł zapłacić za bilet na ebilet.pl?

Dostępnych będzie kilka form płatności: karta kredytowa, Dotpay (szybkie przelewy), Masterpass.

10. Ile biletów może kupić jedna osoba?

Jedna osoba będzie miała możliwość zakupu maksymalnie sześciu biletów. W przypadku zakupu przez jedną osobę liczby przekraczającej ustanowiony limit, organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów.

11. Jak wygląda procedura zakupu biletów dla osób z niepełnosprawnościami? 

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych (ulokowaną na trybunach B2, B3 – wejście 2), poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres niepelnosprawni@ebilet.pl. Bilet dla osób z niepełnosprawnościami będzie dostępny w najniższej kategorii cenowej. Należy przedstawić zaświadczenie o niepełnosprawności. Opiekunowie osób niepełnosprawnych również muszą posiadać ważny bilet wstępu – mogą zakupić bilet w tym samym sektorze w tej samej cenie.

12. Z kim się mogę skontaktować, jeśli mam kłopot z zakupem biletu? 

Infolinia organizatora jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-15:00 (+48 22 122 80 99). W tych samych godzinach organizator będzie odpisywać na wasze wiadomości oraz komentarze na Facebooku i Twitterze. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem organizator prosi o wyrozumiałość. Zrobi wszystko, żeby każdy zainteresowany miał możliwość dokonania zakupu.

13. Czy w sprzedaży będą dostępne bilety kartonikowe?

Tak, za pośrednictwem eBilet będzie można zamówić bilety kartonikowe.

14. Jakie rodzaje biletów będą dostępne?

W ogólnodostępnej sprzedaży będą wszystkie kategorie zwykłych biletów. Bilety VIP będą dostępne, jeśli nie zostaną wyprzedane w przedsprzedaży.

***

Długo oczekiwany, trzeci album Shawna ukaże się 25 maja nakładem Virgin EMI Records. Imienna płyta jest następczynią “Illuminate” z 2016 oraz wydanego w 2014 debiutu “Handwritten”. Obie pokryły się złotem w Wielkiej Brytanii, a pochodzące z nich single są dziś platynowe. “In My Blood” I “Lost In Japan”, pierwsze dwa utwory z nadchodzącego albumu spotkały się z entuzjastycznymi recenzjami w takich magazynach jak “Rolling Stone”, “Billboard”, “The New York Times” i “The Guardian”.

Nagrania trafiły także na pierwsze miejsca serwisów streamingowych w USA I do pierwszej piątki w blisko 50 krajach. Najnowszy singiel, “Youth” z gościnnym udziałem Khalida MTV określiło “hymnem całego pokolenia”! Na albumie znajdą się także utwory: “Fallin’ All In You” (napisany wspólnie z Edem Sheeranem), „Particular Taste” (napisany razem z Ryanem Tedderem) i “Like To Be You” z Julią Michaels i Johnem Mayerem, który wyprodukował nagranie.

Shawn Mendes: The Tour; 2 kwietnia 2019 roku, TAURON Arena Kraków

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art.