Shawn Mendes: The Tour

2 kwietnia 2019 r. (wtorek)

godz. 18:00 – otwarcie bram

koncert pierwszego supportu rozpocznie się ok. godz. 19:30

PIERWSZY KONCERT SHAWNA MENDESA W POLSCE 

Shawn Mendes, wokalista i kompozytor, w ramach promocji swojej trzeciej, imiennej płyty, w 2019 roku wyrusza w trasę koncertową po największych światowych arenach. “Shawn Mendes: The Tour”, jego trzecia trasa obejmie 56 dat w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Europie. 2 kwietnia 2019 r. artysta wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Gościem specjalnym koncertu będzie Alessia Cara.

Długo oczekiwany, trzeci album Shawna ukazał się 25 maja nakładem Virgin EMI Records. Imienna płyta jest następczynią “Illuminate” z 2016 oraz wydanego w 2014 debiutu “Handwritten”. Obie pokryły się złotem w Wielkiej Brytanii, a pochodzące z nich single są dziś platynowe. “In My Blood” I “Lost In Japan”, pierwsze dwa utwory z nadchodzącego albumu spotkały się z entuzjastycznymi recenzjami w takich magazynach jak “Rolling Stone”, “Billboard”, “The New York Times” i “The Guardian”.

Nagrania trafiły także na pierwsze miejsca serwisów streamingowych w USA I do pierwszej piątki w blisko 50 krajach. Singiel, “Youth” z gościnnym udziałem Khalida MTV określiło “hymnem całego pokolenia”! Na albumie znajdą się także utwory: “Fallin’ All In You” (napisany wspólnie z Edem Sheeranem), „Particular Taste” (napisany razem z Ryanem Tedderem) i “Like To Be You” z Julią Michaels i Johnem Mayerem, który wyprodukował nagranie.

Gość specjalny

Gościem specjalnym artysty podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków będzie jego rodaczka i wschodząca międzynarodowa gwiazda, Alessia Cara.

Kanadyjska piosenkarka i instrumentalistka już w dzieciństwie dała się poznać jako bardzo kreatywna osoba. W wieku dziesięciu lat rozpoczęła naukę gry na gitarze, a trzy lata później założyła kanał w serwisie YouTube, na którym zamieszczała własne, akustyczne interpretacje światowych hitów. Alessia Cara szybko zwróciła na siebie uwagę fanów i wytwórni płytowych. W 2015 roku światło dzienne ujrzał jej pierwszy singiel „Here”, który z czasem trafił w USA do pierwszej piątki zestawienia Billboard Hot 100. Świetne przyjęcie kolejnych singli, nagranie piosenki na anglojęzyczny soundtrack animowanego hitu „Vaiana” oraz współpraca z takimi artystami jak Troye Sivan czy Logic wpłynęły na ogromny wzrost popularności Cary. Natomiast sukces debiutanckiego albumu „Know-It-All” przyczynił się do zdobycia nagrody Grammy w kategorii Best New Artist. W listopadzie ubiegłego roku doczekaliśmy się jej drugiego albumu „The Pains of Growing”.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art (www.alterart.pl).

Strona artysty: www.shawnmendesthetour.com.

Informacje o biletach (sprawdź TUTAJ)

Sprzedaż ogólnodostępna: wyłącznie za pośrednictwem strony www.ebilet.pl. Organizatorzy odradzają dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

Dane wydrukowane na bilecie będą weryfikowane z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (np. legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport) przy wejściu na koncert. Bilet powinien być wydrukowany, to znacznie przyspieszy proces weryfikacji.

Wszystkie miejsca będą siedzące i numerowane. Niezależnie od tego, o której godzinie uczestnik pojawi się w hali, będzie mógł zająć wyłącznie numerowane miejsce wskazane na bilecie. Obowiązuje zakaz rozstawiania namiotów przy wejściach do hali lub w jej pobliżu.

Osoby które posiadają bilety VIP wchodzą wejściem nr 3.

Na 7 dni przed koncertem osoby, które zakupiły bilety VIP otrzymają na podanego wcześniej maila pakiet informacji

na temat wejścia do hali itp.

REGULAMIN KONCERTU JEST DOSTĘPNY TUTAJ

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Organizator wydarzenia Alter Art przygotował odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupu biletów (znajdziecie je  TUTAJ)

Wstęp na koncert

Osoby małoletnie urodzone po 2 kwietnia 2004 r. mogą uczestniczyć w nim wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat.

Osoby małoletnie, urodzone najpóźniej 2 kwietnia 2004 r. mogą uczestniczyć w nim samodzielnie, pod warunkiem okazania przy wejściu na koncert dokumentu potwierdzającego wiek.

1 osoba dorosła może sprawować opiekę nad maksymalnie 5 osobami małoletnimi.

Opiekun dziecka urodzonego po 2 kwietnia 2004 r. musi posiadać bilet na miejsce w tym samym sektorze, w którym znajduje się dziecko. Dotyczy to płyty, sektorów A i B (poziom 1), sektorów C (poziom 3) i lóż (poziom 2).

Infolinia

Infolinia organizatora jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-15:00 (+48 22 122 80 99). W tych samych godzinach organizator będzie odpisywać na wasze wiadomości oraz komentarze na Facebooku i Twitterze.

Czego nie można wnieść na koncert?

– toreb większych niż 36 cm x 36 cm x 15 cm,

– plecaków i walizek,

– szklanych przedmiotów,

– profesjonalnych aparatów, kamer, sprzętu nagrywającego audio/video;

– sprzętu zakłócającego pracę urządzeń wykorzystujących częstotliwości radiowe,

– selfie sticków,

– wszelkiej broni,

– materiałów pirotechnicznych,

– banerów na kijach,

– banerów politycznych,

– lub innych przedmiotów uznanych za niebezpieczne/nieodpowiednie wskazanych w regulaminie imprezy.

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe  nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 2 kwietnia 2019 r. są dostępne TUTAJ.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.