Siatkarska Liga Narodów

24 maja 2020 r.

13:30 Włochy – Serbia

17:00 Polska – Słowenia

Siatkarskie emocje w reprezentacyjnym wydaniu wracają w 2020 roku wraz z kolejną edycją Siatkarskiej Ligi Narodów. Sprzedaż biletów na turniej VNL siatkarzy w TAURON Arenie Kraków startuje już 6 lutego na ebilet.pl.

Zanim Biało-Czerwoni staną do walki o olimpijskie laury, zmierzą się z najlepszymi zespołami świata w VNL 2020. W roku olimpijskim czekać może nas więcej niespodzianek niż zwykle, a zeszłorocznym występem w finale nasi siatkarze pokazali, że są zdolni sięgać po medale w każdym składzie.

Tegoroczną kampanię rozpoczną turniejem w Krakowie. Mecze zostaną rozegrane w dniach 22-24 maja w TAURON Arenie Kraków. Przeciwnikami będą reprezentanci Serbii, Włoch i Słowenii. Potyczka z Włochami będzie dla obu drużyn przedsmakiem zmagań olimpijskich. Dla Serbów i Słoweńców Liga Narodów będzie najważniejszym turniejem roku i z pewnością nie dadzą żadnej taryfy ulgowej sobie ani rywalom. Do tego zawodnicy Vitala Heynena chętnie skorzystają z możliwości powetowania przegranej ze Słowenią w półfinale zeszłorocznych mistrzostw Europy.

Trzeci weekend VNL zastanie naszych siatkarzy w Łodzi (5-7 czerwca), gdzie jako gości zobaczymy Bułgarię, Brazylię oraz Chiny. Spotkanie z aktualnymi mistrzami olimpijskimi tuż przed Tokio 2020 ma szczególną wagę, natomiast ani Bułgaria, ani Chiny nie przepuszczą okazji by poprawić swoją pozycję w światowym rankingu, do którego według nowych zasad liczyć ma się także VNL.

Terminarz spotkań Siatkarskiej Ligi Narodów w TAURON Arenie Kraków

22-24 maja 2020 r.

22 maja

17:00 Polska – Serbia

20:30 Włochy – Słowenia

23 maja

16:30 Polska – Włochy

20:00 Serbia – Słowenia

24 maja

13:30 Włochy – Serbia

17:00 Polska – Słowenia

*godziny meczów mogą ulec zmianie

Sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 6 lutego o 12:00 na stronie ebilet.pl (https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/) Ceny zaczynają się już od 39 zł. Dostępne będą bilety „3+1” (cztery bilety w cenie trzech – nie dotyczy biletów I kategorii). Większe zamówienia grupowe można składać pod adresem zamówienia@ebilet.pl. Zamówienia dla niepełnosprawnych pod adresem niepelnosprawni@ebilet.pl. Bilety dla dzieci do ukończenia 3. roku życia są darmowe, starsze obowiązuje bilet w pełnej cenie. Członkowie Klubu Kibica Polskiej Siatkówki mogą skorzystać z 15% zniżki. Posiadacze Voucherów Polskiej Siatkówki mogą wykorzystać je do zakupu biletów.

Ceny biletów

I kat. – 199 zł

II kat. – 169 zł

III kat. – 139 zł

IV kat. – 99 zł

V kat. – 69 zł

VI kat. – 39 zł

Dodatkowe informacje s dostępne na stronie organizatora:

https://www.pzps.pl/pl/aktualnosci/217-artykuly/18728-bilety-na-turnieje-vnl-w-polsce-start-sprzedazy