VISUAL CONCERT
KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ

1 marca 2020 r.

godz. 18:00

Wystąpią: Zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM pod batutą Adama Domurata.

Gość specjalny: Krzysztof Iwaneczko.

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już kilka polskich miast na w 2019 roku, wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Podczas Visual Concert wykorzystane zostaną bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Organizatorzy przedstawią obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

Zobacz spektakularne miejsca

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Warto wiedzieć

Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 1 marca 2020 r. o godz. 18:00.

Organizatorem wydarzenia jest Visual Production.

Strona wydarzenia: https://visualproduction.pl/visual-concert-koncert-muzyki-filmowej-i-epickiej-1-03-2020-krakow/

Informacje o biletach: www.visualproduction.pl i www.ebilet.pl.