WODECKI TWIST 2020
KONCERT GALOWY: URODZINY ZBIGNIEWA WODECKIEGO

7 czerwca 2020 r. (niedziela)

godz. 19.00

Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na kolejną jego odsłonę. Koncert Urodzinowy Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 7 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Podczas gali wystąpią między innymi Kayah, Daria Zawiałow, Sebastian Karpiel-Bułecka, Ania Rusowicz, Renata Przemyk, Mrozu, Grażyna Brodzińska, Andrzej Lampert oraz Kasia Moś. Wkrótce ogłoszenie kolejnych artystów. Bilety już w sprzedaży.

 

W programie koncertu „Dobrze, że jesteś” znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

3 WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wydarzenie potrwa trzy dni i zgromadzi aż kilkuset wykonawców.

– „Jak w zeszłych latach, tak i w tym jubileuszowym roku, ważna jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów na najpiękniejszych krakowskich scenach. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej różnych pokoleń” – mówi dyrektor festiwalu Katarzyna Wodecka-Stubbs.

Warto wiedzieć

Bilety w cenach: 59 zł (strefa F), 79 zł (strefa E), 99 zł (strefa D), 129 zł (strefa C), 159 zł (strefa B), 199 zł (strefa A). Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.