WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków 

XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

19. maja 2016 r., godz. 17:30 i 20:30

 Cena brutto za osobę: 200 zł z dostępem do loży i 140 zł bez dostępu do loży

 

Oferujemy PAKIET VIP na największy i najbardziej prestiżowy towarzyski turniej siatkarski na świecie – XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

Niepowtarzalny koncert odbędzie się 19. maja 2016 r. o godz. 17:30 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce – TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

 

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP z dostępem do loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 już PAKIETÓW VIP),
  • asystę hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to największy i najbardziej prestiżowy towarzyski turniej siatkarski na świecie. W TAURON Arenie Kraków odbędzie się już po raz drugi.

  1. maja (czwartek) – 3. dzień Memoriału

godz. 17:30 Belgia – Bułgaria

godz. 20:30 Polska – Serbia

Mecze w ramach XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będą dla polskich siatkarzy próbą generalną przed walką o igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro.

Reprezentacja Polski zagra przed własną publicznością pierwszy raz od ośmiu miesięcy. Memoriał będzie jedną z zaledwie trzech okazji, aby zobaczyć podopiecznych Stephane’a Antigi w roli gospodarzy w tym roku, gdyż tuż po Memoriale odlecą do Tokio na Światowy Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich. – Będzie to ostatnia szansa na wywalczenie olimpijskich paszportów, dlatego wsparcie kibiców w TAURON Arenie Kraków tuż przed tymi arcyważnymi pojedynkami może okazać się nieocenione dla morale naszej kadry – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.fundacjawagnera.pl/pl/.