ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA TAURON ARENY KRAKÓW 

Chcesz dowiedzieć się ile czasu potrzeba na zorganizowanie koncertu Robbiego Williamsa na lodowisku, albo w której garderobie do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak Paul, McCartney, Sting, Shawn Mendes, Ozzy Osbourne, czy muzycy zespołów: Metallica, Depeche Mode, Iron Maiden i Pearl Jam? Interesuje Cię gdzie trenowali uczestnicy Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie? Chcesz  wiedzieć z kim w czasie Światowych Dni Młodzieży w arenie spotkał się papież Franciszek? A może ciekawi Cię ile ciężarówek piachu przywieziono specjalnie na Mistrzostwa Świata SuperEnduro? Nic prostszego! Zapraszamy do zwiedzania TAURON Areny Kraków.

Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków przygotowała specjalną ofertę dla osób, które chciałyby zwiedzić obiekt. Goście, którzy odwiedzą obiekt zobaczą miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez (m.in. pomieszczenia techniczne i szatnie zawodników), staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP, dowiedzą się kto do tej pory odwiedził TAURON Arenę Kraków, poznają historię budowy oraz możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie.

Wybierz dzień i zarezerwuj miejsce

TAURON Arenę Kraków można zwiedzać z przewodnikiem w poniedziałki i czwartki o godz. 11:00 i 15:00 (z wyjątkiem dni, w których obiekt będzie wynajmowany przez organizatorów wydarzeń). NAJBLIŻSZE TERMINY ZWIEDZANIA.

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego tutaj; e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.) oraz osobiście w recepcji Małej Hali TAURON Areny Kraków (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.). Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Przed rezerwacją prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym  ustaleniu telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl  lub osobiście w recepcji Areny Głównej lub Małej Hali TAURON Areny Kraków (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

Kup bilet

Ceny biletów: osoby dorosłe: 15 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Bilety będą do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl.