Bonobo - Fragments Live Tour

Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Monika Wilk
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Bonobo loze vip
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Bonobo loze vip
Kontakt wynajmij przestrzeń

WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

Bonobo

Fragments Live Tour

23 listopada 2022 r.

Cena za osobę: 300 zł brutto z dostępem do loży i 200 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na koncert jednego z najważniejszych twórców elektronicznej i tanecznej sceny – BONOBO. Trasa ta cieszy się niezwykłym powodzeniem – niedawno artysta występował przez pięć dni z rzędu w słynnej londyńskiej Royal Albert Hall. Ostatni krążek Bonobo „Fragments” to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu twórcy. Zapraszamy do Strefy VIP TAURON Areny Kraków 23 listopada 2022 roku!

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
 • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • asystę hostessy
 • możliwość zamówienia dodatkowo płatnego cateringu do Loży*

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Regulamin sprzedaży Pakietów VIP w TAURON Arenie Kraków dostępny jest TUTAJ

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

 • Fantastyczną atmosferę!
 • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

BONOBO

Bonobo (aka Simon Green) ma na koncie 3 nominacje do nagrody Grammy, współpracę z takimi artystami jak Erykah Badu, Ólafur Arnalds czy Jon Hopkins, remiksy dla Michaela Kiwanuki, Gorillaz czy London Grammar.

W jego poprzedniej trasie „Migration” udział wzięło 2 miliony widzów. Bonobo zagrał też wówczas znakomity, wyprzedany koncert w Warszawie.

Ostatni krążek Bonobo „Fragments” to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu twórcy. Album zyskał efektowny kształt w twórczym natchnieniu, w którym pomogła ucieczka Simona na łono dzikiej natury. Na krążku pojawiają się tacy goście jak Jamila Woods, Joji, Kadhja Bonet, Jordan Rakei, O’Flynn i Miguel Atwood-Ferguson. Płyta to kolejny dowód jego artystycznego rozwoju, 12 znakomitych tanecznych groove’ów i poruszających piosenek. Bonobo udało się znaleźć balans miedzy głębią i szczerością przekazu, a muzycznym, produkcyjnym kunsztem.

„Przypomniałem sobie, jak bardzo kocham tłumy, ruch i ludzi łączących się ze sobą” – mówi Green. Ta euforia przebija jednak nie tylko z tanecznych kawałków uptempo, nawet najbardziej introspektywne i melancholijne utwory na „Fragments” wybrzmiewają tonem uniesienia i radości. Podobne emocje towarzyszyć nam będą podczas krakowskiego koncertu Bonobo już 23 listopada. Widzimy się w TAURON Arenie Kraków!

Organizatorem wydarzenia jest Automatik http://automatik.pl/