CZYŻYNALIA W TAURON ARENIE KRAKÓW

19 lutego 2016

6-7 maja 2016 r.

To po prostu musiało się wydarzyć! Ten klimat, Ci ludzie, To miejsce! TAURON Arena Kraków otwiera swoje wrota zapraszając studencką brać na tegoroczne Czyżynalia. Nowe miejsce, Nowa formuła – tegoroczna impreza na długo zapadnie w pamięć nie tylko studentom. Organizatorem jest Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej.

– Poprzeczkę stawiamy wysoko i zaczynamy 6 maja (piątek) Kabaretonem – mówią organizatorzy. Kabareton poprowadzi Piotr Bałtroczyk – konferansjer totalny, który poprowadzić potrafi wszystko. Z jednakową łatwością, wdziękiem, bezpretensjonalnością poprowadzi Zgromadzenie Ogólne ONZ, jak i przeprowadzi staruszkę przez ulice.

Na scenie pojawią się zwycięzcy ubiegłorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA – FAIR PLAY CREW, to marka kojarzona z tańcem na najwyższym poziomie. Kabaretu Smile nie trzeba przedstawiać, uwielbiają śpiewać, ich mocną stroną jest oczywiście piosenka kabaretowa. Napisane przez nich teksty są gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepią rzeźby zwane skeczami. Każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny i trzeba to zobaczyć na żywo. Nie ma chyba też w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby charakterystycznego śmiechu Katarzyny Pakosińskiej, wybierzcie się więc 6 maja na Kabareton i śmiejcie się razem z nami do łez!

7 maja (sobota) TAURON Arenę Kraków wypełni najlepsza polska muzyka. Mocną rockową nutę na scenę wprowadzi zespół Cochise, kolorem platynowej płyty zabłysną  ulubione Strachy na Lachy, a Brodka po raz pierwszy w tym roku w Krakowie zaprezentuje swoją nową płytę. Teraz już macie pewność, nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!

Dodatkowe informacje o wydarzeniu i biletach są dostępne na stronie www.czyzynalia.pl.