DAWID PODSIADŁO MAŁOMIASTECZKOWA TRASA

20 listopada 2018

23 listopada 2018 r. (piątek)

godz. 18:30* – otwarcie bram

godz. 20:30 – początek koncertu Dawida Podsiadło

*Podana godzina jest orientacyjna i może ulec zmianie

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca do show-biznesu. W ramach nowej trasy koncertowej 23 listopada 2018 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Najnowsza płyta artysty „Małomiasteczkowy” miała premierę w październiku tego roku. – Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chcę ludziom przekazać na tych nagraniach – wyznaje Dawid Podsiadło.

Powrotowi Dawida na scenę  towarzyszy „Małomiasteczkowa” trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej, do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Artysta, przewrotnie do nazwy, odwiedza największe miasta i aglomeracje, a koncerty odbywają się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów.

WARTO WIEDZIEĆ

Koncert Dawida Podsiadło odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 23 listopada 2018 r. o godz. 20:30. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30 (podana godzina jest orientacyjna i może ulec zmianie).

Organizatorem wydarzenia jest: Good Taste Production.

Wejścia do obiektu 

Osoby posiadające bilety na płytę do obiektu dostaną się bramami nr: 2 i 3.

Osoby posiadające bilety na trybuny do obiektu dostaną się bramami nr: 1 i 4.

Organizatorzy proszą o bezpośrednie kierowanie się do dedykowanych danym biletom bram celem uniknięcia ponownego oczekiwania w kolejce.