Cirque Du Soleil – Crystal

Cirque du Soleil® prezentuje

CRYSTAL

Pierwszy akrobatyczny show na lodzie

po raz pierwszy w Polsce!

23 stycznia 2020 r.

godz. 19:00

Bilety w sprzedaży dla członków Cirque Club od 31 lipca

Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży od 2 sierpnia

Cirque du Soleil powraca do Polski ze wspaniałym arenowym show: CRYSTAL! Oszałamiająca produkcja zabierze publiczność w podróż do zagadkowego, skutego lodem świata, gdzie różnorodnym technikom łyżwiarstwa towarzyszą nieprawdopodobne akrobacje w powietrzu.

CRYSTAL zawita do TAURON Areny Kraków w styczniu 2020. Nie możecie tego przegapić!

O widowisku CRYSTAL – Pierwszy akrobatyczny show na lodzie

Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego jej środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia.

Nasza ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

„Zarówno zabawne, jak i wzruszające. Pobudza zmysły i wprowadza w dziecięcy zachwyt …” – Broadway World 

CRYSTAL zachęca do oderwania się od rzeczywistości i udania się w wielobarwny świat opatrzony zdumiewającymi projekcjami wizualnymi. Show oczarowuje również emocjonującą ścieżką dźwiękową, łączącą elementy muzyki popularnej z charakterystycznym brzmieniem Cirque du Soleil.

Spektakl CRYSTAL jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Międzynarodowa obsada CRYSTAL obejmuje 43 artystów oraz ponad 50 członków załogi z ponad 20 różnych państw.

Obserwuj #CRYSTAL i  #cirquedusoleil  na :

Facebook | Twitter | Instagram | Youtube

BILETY

Bilety na CRYSTAL dostępne w sprzedaży dla członków Cirque Club. Członkostwo jest bezpłatne, a klubowicze mają dostęp do biletów w przedsprzedażach oraz ofert specjalnych. Dołącz już teraz na www.cirqueclub.com.

Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży od 2 sierpnia (piątek) na www.alterartshow.pl oraz www.cirquedusoleil.com/crystal

Ceny dynamiczne

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. Ceny dynamiczne zapewniają klientowi większy wybór ceny, jaką zapłaci za bilet.

Wybierz swoje miejsce w wybranej cenie!

TERMINY PRZEDSTAWIEŃ

TAURON Arena Kraków

23 styczna 2020 (czwartek), godz. 19:00

24 stycznia 2020 (piątek), godz. 19:00

25 stycznia 2020 (sobota), godz. 12:00, 16:00, 20:00

26 stycznia 2020 (niedziela), godz. 13:00, 17:00

 

Oficjalni partnerzy wydarzenia: Škoda i Panasonic

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ.

***

Cirque du Soleil®

CRYSTAL to 42 produkcja Cirque du Soileil od 1984 roku. Od momentu powstania firma dostarczyła niesamowitych przeżyć oraz wprowadziła w zachwyt ponad 200 milionów widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1300 akrobatami z niemal 50 różnych krajów.

Więcej informacji na temat Cirque du Soleil znajdziesz na: www.cirquedusoleil.com

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. www.alterartshow.pl

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 739 455 725


Weronika Plata