A State of Trance 1000with Armin van Buuren

ASOT 1000 Poland / with Armin van Buuren

12 marca 2022

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek wydarzenia

godz. 4:00 – zakończenie wydarzenia

To będzie niezapomniany spektakl! ASOT 1000 Poland odbędzie się 12 marca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Szykujcie się na ogromną dawkę muzyki trance, niezwykłe wizualne show, piękne emocje i topowe gwiazdy z Arminem van Buurenem na czele!

W TAURON Arenie Kraków wystąpią:

Armin Van Buuren
Ferry Corsten
Ilan Bluestone
ReOrder
Robbie Seed
Ruben de Ronde
Solarstone
Vini Vici

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące bohaterów wieczoru:

Żywa legenda muzyki elektronicznej. Ikona. Autor wielu klasyków, które na stałe wpisały się w historię gatunku, bo kto nie zna „Communication” „In And Out Of Love” czy „Mirage”. Armin van Buuren wystąpił już na wszystkich możliwych festiwalach muzycznych na świecie. Pięciokrotny zwycięzca prestiżowego magazynu DJ MAG powraca do naszego kraju z projektem „A State Of Trance”, doskonale znanemu fanom muzyki elektronicznej w Polsce i na świecie.

Holenderski DJ i producent muzyczny, uważany za jednego z pionierów muzyki trance. Ferry Corsten stawiany na równi z takimi artystami jak Armin van Burren czy Paul van Dyk wystąpił już na wszystkich największych festiwalach na świecie, a ostatnimi czasy często zapraszany jest do cotygodniowej audycji A State Of Trance. Jego legendarne utwory „Anahera” „Eternity” czy „Made Of Love” do dziś dnia są uważane za jedne z najlepszych klasów gatunku.

Ilan Bluestone od momentu pojawienia się w wytwórni Anjunabeats ze swoim debiutanckim wydawnictwem w 2012 roku, przebył niesamowitą drogę przez międzynarodową scenę muzyki tanecznej. Pochodzący z Londynu artysta ma na swoim koncie imponujący wachlarz występów na żywo w prestiżowych miejscach, takich jak londyńska Wembley Arena, Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco, EDC Las Vegas czy nowojorski Madison Square Garden. Ponadto Ilan występował na wszystkich, najważniejszych festiwalach świata. Jego produkcje nadal są podstawą setów DJskich Above & Beyond i zyskują częste wsparcie innych międzynarodowych DJ-ów, w tym Armina van Buurena, Axwella czy Seven Lions. Bluestone wciąż zachwyca zarówno fanów, jak i nowych słuchaczy na całym świecie swoją wyjątkową mieszanką groove i emocjonujących syntezatorów.

ReOrder wystąpi w Polsce ze swoim wyjątkowym projektem RRDR! Słowak upodobał sobie klimaty uplifting trance i progressive trance i wyszło mu to bardzo dobrze, bo posiada rzeszę fanów na całym świecie. Artysta ma na swoim koncie wiele utworów, które na stałe wpisały się w playlisty topowych DJów. W 2017 roku jako pierwszy słowacki DJ wystąpił na Tommorrowland, a jego single „Venice Beach” i „Spirit Of Ecstasy” zajmowały pierwsze miejsce na liście Beatport Trance Charts. Przełomowy dla Reordera był rok 2018, kiedy to wydał swój autorski album „IMREADY” i wystąpił podczas Creamfields i Mysteryland.

Robbie Seed to DJ i producent muzyczny pochodzący z Poznania. Damian jest członkiem wytwórni Find Your Harmony, gdzie z powodzeniem rozwija swoje muzyczne umiejętności. Karierę rozpoczął blisko 13 lat temu i ma na swoim koncie mnóstwo singli supportowanych przez światowej sławy DJów. Przełomowy dla niego był rok 2020, kiedy to połączył swoje siły z Andrew Rayel i That Girl co zaowocowało utworem „Stars Collide”. Wspomniana kolaboracja znalazła się na 4 miejscu Tune Of The Year 2020. Kariera Polaka nabrała rozpędu, a efektem tego było zaproszenie do studia Armin van Buuren, gdzie mógł zaprezentować swoje umiejętności i produkcje.

Ruben De Ronde w każdy czwartek wraz z Armin van Buuren prowadzi najpopularniejszą na świecie audycję gatunku – A State Of Trance. Ruben w swoich setach prezentuje różnorodne klimaty i jest ulubieńcem słuchaczy w naszym kraju, m.in. przez świetne występy podczas ASOT 850 czy Sunrise Festival. Holender razem ze swoimi progresywnymi dźwiękami podróżuje po największych festiwalach na świecie, jak Tomorrowland, Untold, Ultra Music Festiwal.

Solarstone. – Znany również jako Richard Mowatt to artysta lubujący się w klimatach Pure Trance. Brytyjskiego DJ’a i Producenta mogliście usłyszeć na największych festiwalach, jak Tomorrowlad, Cream Ibiza, Creamfields, A State Of Trance czy Global Gathering, a jego utwory ‘Solarcoaster’, ‘The Calling’ i ‘Seven Cities’ były suportowane przez największych artystów na świecie! Brytyjczyk jest niewątpliwie pionierem i legendą gatunku.

Vini Vici – Izraelski duet to ścisła czołówka coraz bardziej popularnego gatunku psy trance. Aviram i Matan to współtwórcy takich utworów jak „Great Spirit”, „Adhana” czy „Chakra”, które przebiły się do szerszej publiczności. Vini Vici to jedni z najbardziej rozchwytywanych artystów na całym świecie. Wierzymy, że Kraków i Polska są gotowi na psychodeliczne dźwięki, których tej pięknej sobotniej nocy nie zabraknie. Podczas tego seta energii zabraknąć nie może!

 

WARTO WIEDZIEĆ

Bilety: https://bilety.asot1000.pl

Organizator: MDT Production

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Harmonogram

18:00 – Otwarcie bram

19:00-20:00 Robbie Seed

20:00-21:00 ReOrder pres RRDR

21:00-22:00 Ruben de Ronde

22:00-23:00 Ilan Bluestone

23:00-00:00 Ferry Corsten

00:00-02:00 Armin van Buuren

02:00-03:00 Vini Vici

03:00-04:00 Solarstone

Zasady dotyczące wejścia

Wejścia do obiektu: nr 1 i nr 3.

Aby wejść na imprezę w TAURON Arenie Kraków trzeba mieć ważny bilet, dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) oraz maseczkę. Na wejściu będą dostępne płyny dezynfekujące, a pomieszczenia będą wietrzone. Dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ

Szatnie

W dniu wydarzenia czynne będą szatnie na poziomie A i C. Szatnie są płatne – 5 zł (gotówką); bagaż – 10 zł.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiekty przy Recepcji Głównej.

Parking

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking płatny 40 zł na miejscu (gotówką lub kartą) i 35 zł w przypadku wcześniejszego zakupu przez internet (sprawdź TUTAJ). Parking będzie czynny od godz. 16:30 i będzie działał do zakończenia wydarzenia.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju; TAURON Arena Kraków Wieczysta; TAURON Arena Kraków.

Gastronomia

– restauracja na poziomie B – od otwarcia bram (klatka winda nr 4 i 7)

– Coffee Garden Małej Hali

– punkty gastronomiczne – od otwarcia bram

– Arena Gardenczynna od godz. 13:00

   Strefa VIP

   Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


   Weronika Plata

   Uwaga! Organizator poinformował o zmianie terminu wydarzenia z 9 października 2021 r. na 12 marca 2022 r.

   Dodatkowe informacje są dostępne na https://fb.watch/7X2oWtbY9L/