DodaAquaria Tour

 Multimedialne widowisko w ramach Aquaria Tour, jakiego nie miał żaden polski artysta, odbędzie się 6 stycznia 2024 roku w TAURON Arenie Kraków. To wydarzenie trzeba zobaczyć na żywo! Bilety są dostępne na www.biletserwis.pl.

W AQUARIA Tour Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawia w osłupienie. Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, fruwa w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmienia kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny – całość robi ogromne wrażenie nie tylko na ubóstwiających Dodę fanach.

Jako gość specjalny na koncercie Dody w TAURON Arenie Kraków wystąpi młoda polska gwiazda – bryska.

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze różowowłosa bryska zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. Dwudziestodwulatka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy – żeby wymienić chociaż „Lato (Pocałuj mnie)”, „Mam kogoś lepszego”, „Sambę” czy „Kraksę”. Inny utwór bryskiej – „Odbicie” był najczęściej odtwarzaną polską piosenką w radiach w 2022 roku. Artystka ma już na koncie dwa albumy – „Moja ciemność”, która uzyskała status „platyny” i wydany kilka tygodni temu krążek „Biorę wdech (hikikomori)”.

Warto wiedzieć 

Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 6 stycznia 2024 roku.

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Niezbędnik koncertowy jest dostępny TUTAJ

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Harmonogram

godz. 16:00 – otwarcie parkingu

godz. 18:15 – otwarcie bram

godz. 20:00 – początek koncertu

godz. 21:45 – planowane zakończenie koncertu

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

Wejścia do obiektu: nr 1 i 3 – trybuny, nr 2 – płyta. wejście VIP – między wejściem 4 a 1 ( klatka nr 16).

Bilety

Informacje o biletach są dostępne na stronie www.biletserwis.pl.
W dniu wydarzenia czynna będzie kasa nr 1 (organizatora) – od godz. 18:00.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking podziemny  płatny 50 zł.  Gwarancją miejsca jest zakup biletu online: TUTAJ

Parking będzie czynny od godz. 16:00. Bilety są ważne w formie elektronicznej. Nie ma konieczności ich wydruku.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Południowa – od otwarcia bram

Arena Coffee w Małej Hali – od godz. 12:00

Arena Garden – od godz. 11:00

UWAGA: nie wolno wnosić jedzenia na płytę hali.

Szatnie

Otwarte będą szatnie na poziomie A i C – płatne 6 zł.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Zakup gadżetów

Na koncercie dostępne będzie stoisko z merchandisingiem. Kupić będzie można bluzy, koszulki, płyty „Aquaria Deluxe” i inne gadżety. Płatność gotówką i kartą. Merch ulokowany zostanie na korytarzu przy ladzie, naprzeciwko wejścia nr 1.

 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata