Szósta, specjalna edycja FORUM, współorganizowana jest wraz z TAURON Areną Kraków. To wydarzenie dedykowane sprzedawcom, event managerom, szefom sprzedaży oraz właścicielom, dyrektorom i zarządzającym obiektami. Cała konwencja wydarzenia opiera się na kreatywnej pracy w grupach pod wodzą ekspertów. Idea przewodnia tego specjalnego wydania, Evolving, odnosi się do procesu ciągłego rozwoju jakiemu podlega świat MICE, a co za tym idzie konieczności adaptacji do nowych warunków, pomysłów i potrzeb.

Zaplanowaliśmy dynamiczny i nowatorski scenariusz wydarzenia, uwzględniający 2 ścieżki uczestnictwa – dla sprzedawców i event managerów oraz dla zarządzających i właścicieli. W autorskim dwudniowym programie ujęliśmy: PowerSpeeche, warsztaty Know-How Shots, spotkania Grup MasterMind i Śniadanie Mistrzów. Na kanwie lat ubiegłych kontynuujemy zadania teambuildingowe oparte na grywalizacji pod nazwą Eventowy Czelendż.

Spotkanie jest jak zawsze w formule „bez szpilek, bez krawatów”, po to by otworzyć uczestników na myślenie out of the box. Jak co roku zostaną nagrodzeni najlepsi (laureat konkursu SuperSprzedawca, zwycięzca plebiscytu SuperZaangażowani, zwycięzcy Eventowego Czelendżu). Wieczorną integrację dopełni specjalna branżowa niespodzianka – wieczór komedii improwizowanej. Wystąpi Grupa AD HOC.

Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 zamknie cykl wydarzeń związanych z jubileuszem 10-lecia TAURON Arena Kraków.

 

***

wydarzenie na Facebooku  TUTAJ

wydarzenie na LinkedIn  TUTAJ

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!