Hans Zimmer LiveNOWY TERMIN

Hans Zimmer LIVE

21 kwietnia 2022 r. (czwartek)

godz. 20:00

TAURON Arena Kraków

Jego trasy koncertowe przyciągają miliony fanów. To wielokrotny zdobywca Oscara, nagrody Grammy i Złotych Globów. Niepowtarzalny kompozytor Hans Zimmer wraca do koncertowania już w lutym 2022 roku! To niezwykłe show, prowadzone przez samego Zimmera, któremu towarzyszyć będzie orkiestra i chór, zawiera największe filmowe hity oraz nowości. Na fanów czekają również rzadko prezentowane na żywo utwory. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Wejście na Arenę  przez wejścia nr 1, 2, 3 oraz wejście VIP – klatka nr 4

Kasa (nr 1) będzie czynna od godz. 17:00

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Parking:

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking płatny 40 zł na miejscu (gotówką lub kartą) i 35 zł w przypadku wcześniejszego zakupu przez internet (sprawdź TUTAJ).

Parking będzie czynny od godz. 17:00.

Uwaga! Prosimy o przyjazd na parking z wyprzedzeniem aby uniknąć kolejek przed otwarciem bram na wydarzenie.

Gastronomia:

– restauracja na poziomie B – od otwarcia bram (winda nr 4 i 7)

– Coffee Garden Małej Hali – od godz. 12:00

– Arena Garden – od godz. 13:00

– punkty gastronomiczne w arenie – od otwarcia bram

Szatnie:

W dniu wydarzenia czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnie są płatne – 5 zł (gotówką); bagaż – 10 zł.

Bankomat:

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiekty przy Recepcji Głównej.

Dojazd komunikacją miejską:

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków

 

 ***

Uwaga!

Zaplanowany na 7.03.2022 koncert Hans Zimmer Live został przeniesiony na 21.04.2022. Miejsce i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Zespół Good Taste Production

 ***

 

O WYDARZENIU

 

Hans Zimmer to twórca najpopularniejszych i najbardziej znaczących ścieżek dźwiękowych do filmów wszech czasów. Kompozytor stworzył nowatorskie podejście do prezentowanej na żywo muzyki filmowej. Poprzednia trasa “Hans Zimmer Live”, która objechała świat między 2014 a 2019 rokiem zaskoczyła zarówno publiczność, jak i krytyków. Zamiast wystąpienia maestro czy projekcji scen filmowych, Hans Zimmer przejął scenę jako muzyk paradujący między orkiestrą, chórem, bandem i publicznością, wyzwalając jednocześnie niesamowitą energię. Dlatego “Hans Zimmer Live – Europe Tour 2022” to kolejna okazja do zobaczenia zarówno niezwykłego show, jak i mistrza Hansa Zimmera w swoim żywiole.

O ARTYŚCIE

Hans Zimmer to twórca ponad 200 projektów, których box office sięgnął łącznie ponad 28 miliardów dolarów na całym świecie. Kompozytor doceniony był m.in. przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej, zdobywając Oskara, jak również dwa Złote Globy, trzy nagrody Grammy, statuetkę American Music Award i nagrodę Tony. Współpracował z wieloma światowymi reżyserami, przy takich filmach, jak “Wdowy”, “Zniewolony (12 Years a Slave)” Steve’a McQueena, “Blade Runner 2049” Denisa Villeneuve’a oraz wspomnianą już “Dunkierkę” Christophera Nolana. Inne warte podkreślenia produkcje Zimmera to m.in. “Gladiator”, Cienka czerwona linia”, “Lepiej być nie może”, “Rain Man”, trylogia “Mrocznego rycerza”, “Incepcja”, “Thelma i Louise”, “Helikopter w ogniu” czy “Ostatni samuraj”. Hans Zimmer nagrał również remake do ostatniego filmu “Król Lew” za który otrzymał nominację do nagrody Grammy za najlepszy album soundtrack dla mediów wizualnych. Kolejne projekty na tapecie Zimmera to “Wonder Woman 1984”, kolejny film o Jamesie Bondzie “Nie czas umierać” czy “Dune”.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

 

Hans Zimmer Live 2022 – ZMIANA DATY!

21 kwietnia 2022, czwartek, godz. 20:00

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Bilety w cenach: miejsca siedzące – 199 zł (STREFA F); 299 zł (STREFA E); 369 zł (STREFA D); 429 zł (STREFA C); 499 zł (STREFA B); 599 zł (STREFA A), 1099,00 zł (VIP SILVER CIRCLE); 1299,00 zł (VIP GOLDEN CIRCLE) | Wejściówka Soundcheck Experience: 699 zł (szczegóły poniżej).

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste

Uwaga! Bilety w strefach VIP są dostępne wyłącznie w sprzedaży online.

Bilet VIP GOLDEN CIRCLE zawiera:

  • specjalne wejście VIP • najlepsze miejsca na koncercie • program koncertu • identyfikator VIP • gadżety koncertowe (smycz i torbę bawełnianą)

Bilet VIP SILVER CIRCLE zawiera:

  • specjalne wejście VIP • drugie najlepsze miejsca na koncercie • program koncertu • identyfikator VIP • gadżety koncertowe (smycz i torbę bawełnianą)

Przy kupnie biletów ze stref VIP, A lub B, istnieje możliwość dokupienia specjalnego biletu SOUNDCHECK EXPERIENCE w cenie 699 zł*. Wejściówka zapewnia:

  • osobne wejście VIP • wstęp do sali koncertowej na ok. 10. minut przed rozpoczęciem próby – dokładna godzina zostanie podana w drodze mailowej.

*Sprzedaż SOUNDCHECK EXPERIENCE jest dostępna wyłącznie online.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk