Justin BieberKoncert przełożony

Sobota 25.03 0:00
Koncert przełożony

JUSTIN BIEBER OGŁOSIŁ, ŻE TRASA KONCERTOWA “JUSTICE WORLD TOUR” ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA

Wszystkie pozostałe terminy jego światowej trasy koncertowej przesunięto na kolejny rok. Dotyczy to również koncertu w TAURON Arenie Kraków, który miał się odbyć 23 marca 2023 r.

POSIADACZE BILETÓW BĘDĄ NA BIEŻĄCO INFORMOWANI O DALSZYCH DECYZJACH PODJĘTYCH PRZEZ MANAGEMENT ARTYSTY.

“JUSTICE WORLD TOUR” pierwotnie miała rozpocząć się w 2020 roku, ale została przełożona z powodu pandemii COVID-19. Ostatecznie trasa koncertowa rozpoczęła się w lutym tego roku w San Diego w Kalifornii i odbyła w dziesięciu krajach na trzech różnych kontynentach.

6 września Justin po raz pierwszy ogłosił, że zrobi sobie przerwę w koncertowaniu stawiając swoje zdrowie jako priorytet. Po tej wiadomości, 15 września ogłosił, że odwoła dwanaście terminów koncertów aż do 18 października. W związku z dzisiejszym ogłoszeniem pozostałe daty zostały oficjalnie przesunięte. Dotyczy to także koncertu w Polsce. Informacja o nowej dacie koncertu w Krakowie w ramach trasy “JUSTICE WORLD TOUR” zostanie przekazana w najszybszym możliwym terminie.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

Komunikat archiwalny:

 

Jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, współczesna ikona pop – kultury oraz czołowa postać światowego show-biznesu – Justin Bieber wystąpi w Polsce! Koncert, na który czekają tysiące polskich fanów, odbędzie się 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. Justin Bieber powróci do Polski po siedmiu latach przerwy jako zupełnie inny artysta – o wiele dojrzalszy, niemniej równie spektakularny! Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.

Justin Bieber ogłosił nowe koncerty w ramach długo oczekiwanej trasy Justice World Tour, w tym występ 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków w Polsce. Grając od maja 2022 roku do marca 2023 roku, Bieber zawita na 5 kontynentów, odwiedzając ponad 20 krajów i dając ponad 90 koncertów.

Nazwa trasy “Justice World Tour” nawiązuje bezpośrednio do najnowszego albumu Justina “Justice”, który okazał się światowym hitem. Wydany w marcu 2021 roku, zadebiutował jako najczęściej odtwarzany album w 117 krajach. Płyta i zawarte na niej utwory wzniosły globalny, popowy fenomen Justina na jeszcze wyższy poziom.

Album “Justice” został odsłuchany blisko 9 miliardów razy na całym świecie, a single poprzedzające premierę płyty takie jak: “Anyone”, “Lonely” czy “Holy” zdobyły 2 miliardy odtworzeń, stając się hitami. Jeszcze inna muzyczna sensacja z tego wydawnictwa, czyli utwór “Peaches” może pochwalić się imponującą liczbą 2,5 miliardów odsłuchań. Najnowszy duet Justina z Kid LAROI “Stay”, wydany w lipcu tego roku, stał się numerem, który najszybciej w historii zdobył miliard odtworzeń na Spotify.

Justin Bieber to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalna postać współczesnego świata rozrywki. Zarówno jego nowe, jak i starsze hity takie jak: “Peaches”, “Love yourself”, “Sorry”, czy “Baby” od lat biją wszelkie rekordy popularności. Nie ma drugiego artysty, który tak jak on zamieniałby każdy projekt, którego dotyka, w czyste złoto, zachwycając przy tym grono tak oddanych mu fanów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Justina Biebera w Krakowie.

Czego można się więc spodziewać po najnowszej trasie artysty oraz jego koncercie w Krakowie? Występy Justina to jedne z najbardziej widowiskowych show na świecie zachwycają wyjątkowymi efektami specjalnymi, brawurowymi popisami najlepszych tancerzy, wyjątkowymi instalacjami i akrobacjami oraz oczywiście niezastąpionym wokalem i charyzmą głównego bohatera. Tym razem artysta wyrusza w trasę z dodatkowym przesłaniem, promującym miłość, zaufanie i dobro, których moc odkrył podczas swojej artystycznej przerwy. Sam Justin przyznaje, że nadchodząca trasa będzie jego najlepszą!

– Ciężko pracujemy nad tym, żeby ta trasa była najlepszą do tej pory. Nie mogę doczekać się koncertów, a przede wszystkim kontaktu z moim fanami – mówił Justin Bieber tuż po ogłoszeniu amerykańskiej części Justice World Tour.

Koncerty Justina Biebera to zawsze wydarzenia na najwyższym światowym poziomie i produkcje, o których nie da się zapomnieć. Do tej pory mieliśmy przyjemność organizować dwa takie koncerty, w tym pierwszy występ artysty w naszym kraju i jesteśmy bardziej niż gotowi na kolejny! Co więcej wiemy, że fani Justina również, bo to od nich otrzymujemy najwięcej pytań o kolejny koncert idola! – zdradza Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest promotorem wydarzenia.

Być może tym razem Justin zawita na dłużej do Krakowa? W końcu taką obietnicę złożył swoim fanom podczas swojego ostatniego koncertu w tym mieście!

– Następnym razem, a obiecuję, że wrócę tu wkrótce, (…) zamierzam zobaczyć w Krakowie wszystko! Lepiej tu bądźcie, kiedy wrócę! – mówił ze sceny Justin podczas swojego koncertu 11 listopada 2016 roku w TAURON Arenie Kraków.

Koncert Justina bez wątpienia będzie muzycznym wydarzeniem 2023 roku! Sprzedaż biletów prowadzona jest na stronie biletserwis.pl.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska