Róża dla Jezusa Miłosiernego – treningMała Hala TAURON Areny Kraków

Róża dla Jezusa Miłosiernego – próba tańca
15 kwietnia (sobota)
godz. 10:00
Mała Hala TAURON Areny Kraków

W 1938 w łagiewnickim klasztorze Siostra Faustyna zapisała w dzienniczku „Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.” (Dz. 1732) Odnosząc się do tych słów Jezusowej obietnicy, w czasie ostatniej pielgrzymki do Łagiewnik, św. Jan Paweł II powiedział: „Niech się spełnia zobowiązująca obietnica Pana Jezusa, że stąd ma wyjść „iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście” Trzeba tę iskrę Bożej łaski rozniecać. Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam drodzy bracia i siostry, Kościołowi w Krakowie i w Polsce oraz wszystkim czcicielom Bożego miłosierdzia, (…) z Polski i z całego świata. Bądźcie świadkami miłosierdzia!”

Św. Jan Paweł II Kraków- Łagiewniki 18.08.2002 r.

            “To jest czas miłosierdzia. Ważnym jest, aby wierni świeccy żyli nim i zanieśli je do różnych sfer społecznych. Naprzód!”

                                                                       Papież Franciszek Watykan 13.03.2015 r.

Zostań Świadkiem Miłosierdzia uczestnicząc w wydarzeniu „RÓŻA DLA JEZUSA MIŁOSIERNEGO” organizowanym przez Diakonię Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej oraz Parafię św. Narodzenia NMP w Gdowie. Chcemy poprzez nasze działanie „przekazywać światu ogień miłosierdzia” oraz zaprosić do udziału w Święcie Bożego Miłosierdzia.

 

            Miejsce: Rynek Główny w Krakowie

            Czas: Biała Sobota 15 kwietnia 2023 roku o godzinie 13.00.

 

NIE MOŻEMY PRZYJŚĆ NIEPRZYGOTOWANI!

Dlatego:

  1. Otaczamy modlitwą to dzieło, wszystkich w nim uczestniczących i tych do których dotrzemy.
  2. Uczestniczymy w próbach tańca /kontakt ks. Bogusław Seweryn 692403880/

Próba generalna w dniu wydarzenia w sobotę 15.04.br. o godz. 10:00  w Małej Hali TAURON Areny Kraków /potrzebne obuwie zamienne/

  1. Ubieramy się na biało (koszula, podkoszulek, spodnie, bluzka lub sukienka, buty – wszystko białe), aby swoim strojem pokazać radość ze Zmartwychwstania Chrystusa i daru Nowego Życia Łaski, które nam przynosi. Na wydarzenie, przybywamy z żywą białą różą, którą obdarujemy przebywających tam turystów i przechodniów zapraszając ich na Święto Miłosierdzia.
Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala