Różne oblicza kobiecościPanel

Weź udział w panelu z niezwykłymi kobietami, które reprezentują różne światy, ale łączy je pasja i życiowa determinacja.

10 marca 2024 r. (niedziela)

godz. 14:00

Foyer TAURON Areny Kraków

Wejście nr 3, od strony Parku Lotników Polskich

Wstęp wolny!

Co oznacza bycie kobietą? Jaką rolę w Twoim życiu odgrywa pasja? Czym jest dla Ciebie sukces? Te zagadnienia poruszymy z uczestniczkami panelu „Różne oblicza kobiecości”, organizowanego 10 marca 2024 r. o godz. 14:00, w ramach wydarzenia „Spotkajmy się z Kobietami!” w TAURON Arenie Kraków. Po panelu odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną Chmurą poświęcone jej najnowszej książce pt. „To nawet lepiej”.

Rozmowy poprowadzi Sylwia Paszkowska. Panelistkami będą: Joanna Chmura – psycholożka, trenerka, coach, Małgorzata Marcińska – managerka, Prezes Zarządu Areny Kraków S.A., Monika Meleń – autorka filmów dokumentalnych, reportaży oraz felietonów o tematyce społecznej, Dominika Waksmundzka – instruktorka fitness, trenerka personalna, Monika Leleń – zawodowa pszczelarka, Ania Pałka – influenserka.

***

Joanna Chmura – psycholożka, trenerka, coach. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Twórczyni unikalnej platformy rozwojowej www.onmyway.pl. Autorka popularnych webinarów: „Emocje kocham i rozumiem” oraz „Talk to me” – cyklu rozmów z osobistościami świata nauki, sztuki i mediów. Jest jedyną w Polsce certyfikowaną facylitatorką metodologii The Daring Way™ oraz Dare to Lead™ stworzonych przez Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w obszarze autentyczności, emocji oraz odwagi. Realizowała projekty m.in. dla firm: Allegro, Citi Bank, Danone, EY, IKEA, Microsoft, Roche, Volvo. Wywiady z nią ukazały się m.in.: w „Vogue’u”, „Gazecie Wyborczej”, „Wysokich Obcasach”, „Newsweeku”, „Polityce”, Onecie, „Dzień Dobry” TVN.

Małgorzata Marcińska – doświadczona managerka, ekspertka w dziedzinie zarządzania funduszami europejskimi i projektami, samorządowiec. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od lipca 2015 r. pełni funkcję prezes zarządu Areny Kraków S.A. w Krakowie – spółki, która zarządza TAURON Areną Kraków, największą halą widowiskowo-sportową w Polsce. Wcześniej pełniła funkcję wiceprezes Krakowskiego Holdingu Komunalnego, gdzie odpowiadała m.in. za projekty Ekospalarnii Kraków oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej gdzie odpowiadała za koordynowanie zadań związanych z wdrażaniem Europejskiego Funduszu Społecznego, realizację rządowych programów na rzecz kobiet i mężczyzn, a także za przygotowanie i wdrożenie rządowego programu Karta Dużej Rodziny.

Monika Meleń – autorka wielu filmów dokumentalnych, reportaży oraz felietonów o tematyce społecznej. Laureatka kilkudziesięciu nagród w kraju i na świecie, otrzymała m.in. medal „Przyjaciel Integracji” i tytuł „Dziennikarz bez barier”. W jej dziełach najważniejszy jest człowiek z jego wewnętrzną silą. Dziennikarka TVP Kraków, z empatią, konsekwentnie porusza problematykę osób niepełnosprawnych. Została „największą filmową optymistką dekady” na 20. Festiwalu Filmów Optymistycznych w Rzeszowie. Ambasadorka kampanii „Małopolska Ekonomia Społeczna – więcej dobra”.

Dominika Waksmundzka – instruktorka fitness, trenerka personalna, na co dzień prowadzi swoje studio treningowe & fitness Klub Forma na lata® w Krakowie. Pomaga dokonać spektakularnej metamorfozy sylwetki. Organizatorka obozów i wyjazdów fitness. Spełnia marzenia wielu osób w postaci pokochania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Monika Leleń – zawodowa pszczelarka w jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych pasiek w Polsce „Pasieka Szeligów”, hodowczyni i inseminatorka matek pszczelich. Prezes i założyciel Akademii Pszczelarza – instytucji, której rolą jest edukacja. Dydaktyczka i instruktorka tych, którzy chcą zostać pszczelarzami, ale również tych bardziej doświadczonych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Aktywna działaczka w organizacjach pozarządowych: w Polskim Stowarzyszeniu Hodowców Matek Pszczelich oraz w Zrzeszeniu Pszczelarzy Krakowskich.

Ania Pałka – mama, influenserka, która znalazła odpowiedź na to, jak pogodzić prowadzenie własnej firmy z życiem prywatnym. Ceni sobie czas rodzinny, który może celebrować przy braku tradycyjnej, etatowej pracy. Jest zwolenniczką życia w zgodzie z naturą.

Sylwia Paszkowska – krakowianka, z wykształcenia tłumaczka języka włoskiego, z pasji dziennikarka. Pracę w mediach zaczynała od radia RMF FM, potem przyszedł czas na telewizję: TVN Style i TV Puls. Po założeniu rodziny na dobre osiadła w Krakowie i zaczęła swoją przygodę z Radiem Kraków, gdzie z przerwami pracuje do dziś. Jej największą pasją jest praca, która daje szansę spotykania ciekawych ludzi, którzy pokazują jej, jak piękny i złożony jest świat.

***

RÓŻNE OBLICZA KOBIECOŚCI

10 marca 2024 r. (niedziela)

godz. 14:00 – początek panelu

godz. 15:30 – spotkanie autorskie z Joanną Chmurą na temat książki pt. „To nawet lepiej”.

Foyer TAURON Areny Kraków

Wejście nr 3, od strony Parku Lotników Polskich

Wstęp wolny!

***

„Spotkajmy się z Kobietami!” to wydarzenie organizowane w ramach obchodów 10-lecia TAURON Areny Kraków i jubileuszowego cyklu „Spotkajmy się w TAURON Arenie Kraków”.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają: Arena Kraków S.A., Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa.

 

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!