WIELKIE OTWARCIE sezonu 2021 w Arenie Garden!Street Food Market

Zapraszamy na wielkie otwarcie Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków!

15-16 maja 2021 r.

Wstęp wolny

Strefa Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków zaprasza na wielkie rozpoczęcie sezonu 2021! 15 maja (sobota), w dniu otwarcia ogródków restauracyjnych, na krakowian będą czekać trucki ze street food-owym jedzeniem z różnych zakątków świata. Gośćmi Areny Garden będą: Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru oraz  Krzysztof Ferdyn z Radia Fest. Strefa będzie czynna od godz. 11:00. W niedzielę (16 maja) zapraszamy na Wielkie WOW na otwarcie Areny Garden, czyli pokaz dla dzieci i dorosłych.

Niepowtarzalna atmosfera, wystrój w klimacie ogrodu, możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi i oczywiście smaczne jedzenie to wszystko sprawiało, że w ubiegłym roku Arena Garden działająca przy TAURON Arenie Kraków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem krakowian. Co czeka na gości tym razem?

Oczywiście strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W tym roku miłośnicy street foodu mogą sięgnąć po dania z różnych zakątków świata: jest kuchnia grecka i ramen, znajdziemy też klasyki w postaci frytek i burgerów, gofrów oraz lodów, będą też „Śniadania na trawie”. Letnie wieczory spędzane na leżaku nie mogą się obyć bez chłodnych napojów, których będzie pod dostatkiem.

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wszystko to pod palmami, w letnim klimacie, przy kolorowych stołach i wygodnych, wiklinowych budkach, doskonale znanych z gorących plaż. Wewnątrz budynku staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed upałem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu.

Wzorem zeszłego sezonu, w strefie znajdzie się wiele miejsc przeznaczonych do zrobienia sobie zdjęć, m.in. roślinna ścianka z neonem #weźżewyluzuj – hasło to będzie tegorocznym motywem przewodnim strefy.

Weekend otwarcia

Na 15 maja (sobota) zaplanowane zostały wydarzenia otwierające: Gośćmi Areny Garden będą: Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru oraz  Krzysztof Ferdyn z Radia Fest – start godz. 18:00. Strefa będzie czynna od godz. 11:00.

W tym samym dniu przy TAURON Arenie Kraków zaparkuje również Krwiobus, w którym, w godz. 11:30-15:30 będzie można oddać krew. Dodatkowe informacje o akcji „Oddaj krew w Czyżynach” są dostępne na: www.facebook.com/events/282204586655237.

W niedzielę (16 maja) strefa będzie czynna od godz. 11:00. O godz. 17:00 zapraszamy na Wielkie WOW na otwarcie Areny Garden, czyli pokaz Doktora WOW dla dzieci i dorosłych.

 

Warto wiedzieć

Strefa Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-23:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 11:00 do ostatniego gościa.

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

 

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!