World of Games in Concert

Uwaga! Zmiana daty wydarzenia z 15 maja 2021 r. na 22 kwietnia 2022 r. na godz. 19:00. 

Komunikat organizatora:

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora firmy Icon Live Entertainment informujemy, że koncert The World of Games, który miał odbyć się w Tauron Arena Kraków 15 maja 2021, zostaje przeniesiony na piątek 22 kwietnia 2022. Godzina 19:00.

Zakupione bilety nie tracą ważności.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kwietniowym koncercie!

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z organizatorem:

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/203521287450158/?post_id=366189217850030&view=permalink 

***

Spektakularne symfoniczno-rockowe show w TAURON Arenie Kraków

Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie – World of Games in Concert po raz pierwszy w Krakowie! Unikatowy performance oraz symfoniczno-rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata gier. W poprzednich edycjach koncert przyciągnął dziesięć tysięcy osób i osiągnął wielką popularność. 22 kwietnia 2022 r.   będzie go mogła zobaczyć publiczność w TAURON Arenie Kraków.

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków z gier – poczynając od Mario i Sonica, przez klasyki takie jak Doom, Assassin’s Creed, aż po Wiedźmina i God of War.

Niewiarygodne emocje

Doznania dźwiękowe zostaną wzbogacone ogrom nadzwyczajnych emocji także za sprawą doskonałej oprawie wizualnej i efektom specjalnym. To wszystko dzięki PLATIGE IMAGE S.A. – studiu animacji, efektów specjalnych i postprodukcji, które zostało wielokrotnie nagradzane i współpracuje z najlepszymi wydawcami gier komputerowych, tworząc efektowne trailery do gier.

Niepowtarzalny wieczór

Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Nie może Cię tam zabraknąć!

Organizator i Producent: Icon Live Entertainment / Współproducent: Visual Production, Platige Image.

Strona wydarzenia: https://visualproduction.pl/

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska