Wystawa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D

Po raz pierwszy w Krakowie!

Dzieła impresjonistów wychodzą z ram!

20-23 lutego 2020 r.

godz. 9:00-18:00

Wydarzenie towarzyszące Cavaliadzie Kraków

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha. Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki. Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję.

Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Jedyna tego typu, europejska wystawa, gdzie blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.

Organizator: Grupa MTP.

Informacje o biletach TUTAJ.

www.facebook.com/events/580312229416094

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala