Takiego wydarzenia Kraków dawno nie widział! Festiwal Roślin, wraca w wielkim stylu! Już 25-26 kwietnia wchodzimy z zupełnie nowym sezonem, który przynosi rośliny, jakich u nas (a może i u Was) jeszcze nigdy nie było! Czeka Was ogromny wybór – małe i duże okazy, kolekcjonerskie rarytasy oraz nowe gatunki, których jeszcze nigdy nie przywieźliśmy.
Rośliny prosto ze szklarni, uczciwe ceny i jakość widoczna na pierwszy rzut oka.
Dlaczego warto wpaść?
- Premiery: Dziesiątki gatunków, które wozimy po raz pierwszy.
- Ceny, które nie bolą: Startujemy już od 5zł.
- Dbamy o to, aby ceny wszystkich roślin były niższe niż te, które znajdziecie w Internecie.
- Jakość bez kompromisów: Kolekcjonerskie rarytasy i klasyka.
Akceptowane płatności:
- karta,
- gotówka,
- BLIK
Czytaj więcej TUTAJ
