Il Divo zagra w Krakowie o tydzień wcześniej!

27 września 2022

Koncert Il Divo, który miał odbyć się 12 listopada 2022 r. w TAURON Arenie Kraków, zostanie zorganizowany o tydzień wcześniej – 5 listopada. Miejsce pozostaje to samo, a bilety zachowują ważność. Bilety na to wydarzenie są dalej dostępne na www.biletserwis.pl.

 

Koncerty Il Divo w ramach światowej trasy „Greatest Hits Tour” poświęconej pamięci zmarłego w ubiegłym roku Carlosa Marina odbędą się także w Polsce. Zamiast wcześniej ogłaszanego koncertu w terminie 12 listopada, fani będą mogli spotkać się ze swoimi idolami wcześniej, bo już 5 listopada 2022 r. w TAURON Arenie Kraków. Powodem zmiany są korekty w trasie koncertowej kwartetu. Tym samym czas oczekiwania na koncert w Krakowie skróci się o tydzień.

Wy w Polsce jesteście niesamowici, za każdym razem, gdy do Was przyjeżdżamy. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że jesienią będziemy gościć u Was dwa razy. Ta nadchodząca trasa, ze względu na okoliczności związane ze śmiercią Carlosa ma ogromną moc. Najprawdopodobniej największą spośród wszystkich tras, jakie mieliśmy przez prawie 18 lat – mówił Sebastien Izambard w wywiadzie dla Prestige MJM.

 

Koncert w Krakowie będzie wyjątkowy. Fani usłyszą największe hity Il Divo – utwory, które zna i lubi każdy słuchacz. W dwóch polskich miastach wybrzmią uwielbiane „Regresa a mi”, “Hallelujah”, czy “Time to Say Goodbye”. Oprócz tego nadchodzące wydarzenia będą szansą na oddanie hołdu zmarłemu Carlosowi, co niewątpliwie nada koncertom dodatkowego emocjonalnego wymiaru. Podczas występów Il Divo gościnnie wystąpi także Steven LaBrie – baryton, laureat wielu operowych nagród z bogatym teatralnym doświadczeniem.

 

Bilety z wcześniejszymi datami zachowują ważność (pierwotnie koncert miał się odbyć w listopadzie 2021 r.). Jeśli ktoś jeszcze nie ma swojej wejściówki, może ją kupić na www.biletserwis.pl. Koncert zorganizuje agencja Prestige MJM.