MAŁOPOLSKI FESTIWAL TANECZNO-MUSICALOWY

13 czerwca 2019

16 czerwca 2019 r. (niedziela)

Godz. 10:00 – otwarcie bram

godz. 11:00 – początek wydarzenia

Mała Hala TAURON Areny Kraków

W niedzielę 16 czerwca w Krakowie odbędzie się prawdziwe taneczne święto. Od godz. 11.00 w Małej Hali TAURON Areny Kraków odbędzie się Małopolski Festiwal Taneczno-Musicalowy – projekty finansowany z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Będzie to finał trwających od 16 kwietnia warsztatów tanecznych, w których uczestniczyli tancerze z terenu Krakowa i całej Małopolski.

Odbywające się przez dwa miesiące zajęcia warsztatowe pozwoliły przygotować organizatorom podstawy do stworzenia spektaklu, który będzie jednym z głównych punktów Festiwalu.

Celem wydarzenia jest wielopokoleniowa integracja tancerzy oraz zapewnienie rodzinom ciekawej i aktywnej formy spędzania czasu. Organizatorzy chcą również w wyjątkowy sposób, bo poprzez taniec i pokaz mody opowiedzieć historię miasta Krakowa.

Tancerze z całej Małopolski, spotkają się na jednej scenie z tancerzami Agencji Tanecznej JDC, akrobatami i cyrkowcami, którzy występowali dla słynnego Cirque du Soleil. Poza wspomnianym już autorskim spektaklem „Alice in Cracowland” zaprezentowana zostanie „Współczesna opowieść o Lajkoniku”. Oprócz tego zgromadzoną publiczność czekają pokazy tancerzy znanych z programów „You Can Dance” oraz „Got to Dance”, a także wyjątkowe, multiwizualne, holograficzne show akrobatyczne z wykorzystaniem mappingu oraz najnowszej technologii świetlnej.

WARTO WIEDZIEĆ

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: http://malopolskifestiwal.pl

Profil na Facebooku: http://www.facebook.com/MalopolskiFestiwalBO/

Link do relacji na żywo na You Tube: http://www.youtube.com/watch?v=-18P3Xlm37s

Bilety: wejście możliwe będzie tylko i wyłącznie za okazaniem fioletowego biletu festiwalowego (szczegóły: http://malopolskifestiwal.pl/). Należy pamiętać, że po opuszczeniu hali, ponowne wejście bez nowego biletu nie będzie możliwe.

Od godz. 9:00 czynna będzie kawiarnia Małej Hali.

Parking: W dniu wydarzenia będzie dostępny parking płatny gotówką przy wjeździe. Koszt: 30 zł.