METALLICA

19 kwietnia 2018

28 kwietnia 2018 r. (sobota)

godz. 17:30* – otwarcie bram

godz. 19:30* – Kvelertak

godz. 20:45* – Metallica

* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

UWAGA! Sprzedaż online biletów na parking TAURON Areny Kraków została zakończona! Pozostała jedynie ograniczona pula dla osób, które planują zakup biletu przy wjeździe do areny. Po ich wyczerpaniu wjazd na parking będzie możliwy tylko dla osób, które wykupiły bilet online!

Parking w dniu koncertu zostanie otwarty o godz. 12:00. Płatność za bilet przy wjeździe będzie możliwa wyłącznie gotówką! Więcej informacji poniżej.

WorldWired to trasa koncertowa promująca najnowszy album zespołu Metallica Hardwired… To Self-Destruct.  W jej ramach zespół wystąpi w TAURON Arenie Kraków! Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Album Hardwired…To Self-Destruct miał premierę 18 listopada 2016 roku i wyszedł nakładem wytwórni założonej przez Metallikę, Blackened Recordings. Zadebiutował na 1 miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. Producentami albumu są Greg Fidelman, James Hetfield i Lars Ulrich. Można go zakupić w różnych wariantach za pośrednictwem www.metallica.com.

Pochwały dla Hardwired…To Self-Destruct pojawiły się m.in. w: The New York Times: „Metallica weszła w dorosłość, odzyskując siłę swojej muzyki przy jednoczesnej rezygnacji z typowego wizerunku hard-rockowego zespołu: młodego, szybkiego i poza kontrolą;”Decibel: „Metallica na swoim nowym albumie Hardwired…To Self-Destruct znalazła złoty środek pomiędzy swoim dziedzictwem i długowiecznością;” Kerrang!: „Oto jest: ożywiona, odświeżona, ukierunkowana i odkrywająca siebie na nowo Metallica. Najlepsza rzecz jaką zrobili od czasów The Black Album? Zdecydowanie;” The Guardian: „Metallica wypuściła właśnie swoją najlepszą płytę od 25 lat;” NME: „Metallica pozostała tak samo żywa i innowacyjna;” San Jose Mercury News:  „Metallica ponownie dałą nam album, który odzwierciedla i podkreśla nastroje milionów;” oraz wiele innych.

WARTO WIEDZIEĆ

Koncert zespołu Metallica odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w sobotę 28 kwietnia 2018 r. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:30. O godz. 19:30 wystąpi zespół Kvelertak, o godz. 20:45 – Metallica. * Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.