MISTRZOWIE W KRAKOWIE – KOMPLET PUBLICZNOŚCI NA TRYBUNACH!

29 sierpnia 2015

32:32 – takim wynikiem zakończył się mecz Vive TAURON Kielce – Paris Saint-Germain, który dziś (29 sierpnia, sobota) odbył się w TAURON Arenie Kraków. Na trybunach zasiadł komplet publiczności – ponad 15 tys. osób! Dziękujemy obu drużynom za wyjątkowe emocje i wszystkim kibicom za doskonały doping!

Podczas meczu w TAURON Arenie Kraków naprzeciw siebie stanęły gwiazdy polskiej reprezentacji piłki ręcznej: Sławomir Szmal, Karol Bielecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski i Michał Jurecki oraz mistrzowie Francji: Nicola Karabatić, Mikael Hansen, Thierry Omeyer, Daniel Narcisse i Luc Abalo. Zawodnicy obu zespołów podkreślali, że był to bardzo ważny sprawdzian przed sezonem 2015/2016.

Kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu kibice mogli obejrzeć specjalnie przygotowany pokaz na to wydarzenie i oczywiście wziąć udział w uroczystej prezentacji obu zespołów. Na trybunach TAURON Areny Kraków zasiadł komplet publiczności – ponad 15 tys. kibiców. To rekordowa widownia podczas sportowych rozgrywek klubowych w krytej hali w Polsce!

Organizatorem wydarzenia był: Klub Sportowy Vive Kielce, a strategicznym sponsorem meczu: TAURON.