Ostatnie bezpłatne wejściówki na maraton fitness!

8 czerwca 2022

Szukasz sportowych wyzwań? Masz dużo energii i chcesz ją pożytecznie wykorzystać? Weź udział w „Maratonie fitness – Forma na lata show”, który odbędzie się 11 czerwca w małej hali TAURON Areny Kraków. Zostały ostatnie bezpłatne wejściówki!

Każdy z uczestników otrzyma pakiet powitalny od miasta Kraków, klubu „Forma na lata” oraz sponsorów wydarzenia. Podczas całodniowej aktywności odbędą się trzy energiczne treningi, dopasowane do każdego poziomu zaawansowania – początkującego, średnio zaawansowanego i zaawansowanego. Będzie również możliwość skorzystania z konsultacji u trenera personalnego, fizjoterapeuty i dietetyka klinicznego.

Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca o godz. 9.00 w małej hali TAURON Areny Kraków. To będzie świetna okazja, by zmotywować się do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pobierz bezpłatną wejściówkę

W ramach miejskiej kampanii „Kraków w formie”, która zachęca mieszkańców miasta do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia, klub „Forma na lata” przekazał pulę bezpłatnych biletów. Część wejściówek zostanie przeznaczona właśnie na to wydarzenie, a część będzie można zdobyć m.in. podczas plenerowych imprez.

Wejściówki pobierzesz tutaj.

Program wydarzenia

  • 9.00–10.15 – rejestracja uczestników
  • 10.30–11.30 – oficjalne rozpoczęcie, trening z gumami mini band – ćwiczenia dla wszystkich o różnych poziomach zaawansowania. Gumy mini band otrzymają osoby, które wykupią pakiet VIP. Będzie można również nabyć gumy na miejscu lub przynieść swoje
  • 11.30–11.45 – przerwa
  • 11.45–12.35 – Strong Nation – najnowszy trend w świecie fitness, to połączenie treningu siłowego i cardio w rytmach energicznej muzyki
  • 12.40–13.30 – deepWORK – nowy wymiar treningu funkcjonalnego, opiera się na elementach czerpiących ze źródeł energii
  • 13.30–14.00 – wspólne zdjęcia z teamem #formanalata

Trenerzy

  • Dominika Waksmundzka – fitness coach z 8-letnim doświadczeniem, właścicielka klubu Forma na lata
  • Patrycja Tarasiuk – instruktorka zajęć Strong Nation, wielokrotna prezenterka na maratonach Zumba Fitness
  • Anna Jędruch – trenerka zajęć Body&Mind, joginka, instruktorka zajęć deepWORK

www.krakow.pl