PIŁKARZE RĘCZNI ZNÓW ZAGRAJĄ W TAURON ARENIE KRAKÓW

29 maja 2015

            Nie minęły jeszcze emocje po majowych występach reprezentacji Polski w Międzynarodowym Turnieju w Piłce Ręcznej Mężczyzn, a już czekają nas kolejne! 20 czerwca (sobota) o godz. 20:00, zapraszamy do TAURON Areny Kraków na towarzyski mecz piłki ręcznej mężczyzn: Polska – Dania.

Rywalem Polaków, brązowych medalistów mistrzostw świata z Kataru, będzie aktualny wicemistrz Starego Kontynentu. Spotkania obu drużyn często obfitują w wiele emocji. Tak było w półfinale MŚ 2007, kiedy to Polska wygrała po dwóch dogrywkach i porywającym spektaklu, odnosząc największy sukces w historii tej dyscypliny.

            Obrotowy Reprezentacji Polski Bartosz Jurecki liczy, że hala będzie wypełniona po brzegi – Gra w Polsce to fantastyczne przeżycie dla nas. Kibice dopisują, jest świetna atmosfera, tutaj dodatkowej motywacji nie potrzeba. Jestem przekonany, że w czerwcu podczas meczu z Duńczykami trybuny będą pełne. Kibice z pewnością nas nie zawiodą. Chcielibyśmy poczuć przedsmak tego, co się będzie działo podczas Mistrzostw Europy – mówi.

Przed meczem o godz. 15:00 w TAURON Arenie Kraków odbędzie się Finał Szczypiorniaka na Orlikach (dodatkowe informacje o turnieju są dostępne na stronie www.szczypiorniaknaorlikach.pl; obowiązują te same bilety, co na mecz o godz. 20:00).

Bilety na mecz Polska – Dania, 20 czerwca, godz. 20:00

Kat.I – 149 zł

Kat.II – 109 zł

Kat.III – 89 zł

Kat.IV – 59 zł

Kat.V – 39 zł

Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim wraz z opiekunem – 59 zł.

Dla kibiców przygotowana została również specjalna pula 300 biletów (30 zł/szt) na ceremonię losowania grup finałowych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej EHF EURO 2016, która odbędzie się 19 czerwca (piątek) w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Organizatorem wydarzenia jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Dodatkowe informacje o meczu Polska – Dania i biletach są dostępne na stronie: www.zprp.pl.