Rusza sprzedaż biletów na Memoriał Wagnera

3 marca 2020

W poniedziałek, 9 marca rusza sprzedaż biletów na najlepszy towarzyski turniej siatkarski świata. Jego XVIII edycja odbędzie się TAURON Arenie Kraków, w dniach 9-11 lipca.

Polska, Argentyna, Iran oraz Tunezja. Tak wygląda lista uczestników tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. O zwycięstwo będą rywalizować cztery drużyny, które wywalczyły prawo do walki o mistrzostwo olimpijskie w Tokio!

Już za kilka dni rusza sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Przypomnijmy, że przed rokiem w TAURON Arenie Kraków mecze memoriałowe cieszyły się gigantycznym zainteresowaniem, a frekwencja na towarzyskim turnieju była znakomita.

– Przede wszystkim zapraszamy kibiców na wielkie święto do Krakowa, na niepowtarzalne emocje sportowe z biało-czerwonymi – mówi Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – Liczymy, że tak jak przed rokiem TAURON Arena wypełni się najlepszymi fanami na świecie – dodaje.
Dystrybucją wejściówek zajmie się firma Eventim, bilety od poniedziałku 9 marca, godz. 10.00 pojawią się na jej stronie internetowej: http://www.eventim.pl/

Plan XVIII Memoriału Wagnera:
9.07 czwartek
godz. 17.30 Polska – Argentyna
godz. 20.00 Iran – Tunezja
10.07 piątek
godz. 17.30 Polska – Tunezja
godz. 20.00 Argentyna-Iran
11.07 sobota
godz. 13.00 Argentyna – Tunezja
godz. 16.00 Polska – Iran
* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do korekty podanych godzin, ze względu na transmisję telewizyjną, o ewentualnej zmianie powiadomimy niezwłocznie.

***

Na wydarzenie zaprasza Fundacja Huberta Jerzego Wagnera oraz Miasto Kraków – Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.
Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora: http://fundacjawagnera.pl/
www.facebook.com/events/2259281374180810