Sportowe spotkania w TAURON Arenie Kraków

19 czerwca 2024

Sportowe Spotkania w Małej Hali TAURON Areny Kraków

24 – 28 czerwca

1,3,4 lipca
godz. 9:00 – 15:00
Mała Hala TAURON Areny Kraków

 

 

 

„Sportowe spotkania” to tytuł nowego projektu TAURON Areny Kraków, Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa i MOS Zachód. Pomysł jest taki, że dzieci w wieku od 6 do 13 lat mogą nieodpłatnie uczestniczyć w grach i zabawach sportowych w Małej Hali TAURON Areny Kraków  pod okiem wykwalikowanych trenerów. Startujemy 24 czerwca br. punktualnie o godz.9. Z nami najmłodsi mieszkańcy Krakowa poczują ducha sportu, nawiążą nowe przyjaźnie, spędzą aktywnie czas. Nudy nie będzie! Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów i rejestracji.

 

Na „Sportowe spotkania” zapraszamy w dniach od 24 do 28 czerwca oraz w dniach 1,3 i 4 lipca br.

 

Plan jest taki, że zajęcia będą się odbywały w półtoragodzinnych blokach, od godz.9. 00 do godz.15.00:

 

  • 9.00 10.30
  • 10.30 12.00
  • 12.00 13.30
  • 13.30 15.00

 

W każdym bloku będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 40 dzieci w podziale na dwie grupy. Jednej grupie małych miłośników sportu zaproponujemy zajęcia ogólnorozwojowe w formie gier i zabaw, torów przeszkód, obwodów stacyjnych. Nie zabraknie również ćwiczeń z elementami gimnastyki sportowej i artystycznej.

W tym czasie druga grupa weźmie udział w zajęciach przygotowujących do zespołowych gier sportowych. Piłka nożna, piłka siatkowa i koszykówka? Drużyny z trenerem zdecydują w co chcą grać i jakie rzuty i podania szlifować. Treningi będą dostosowane do różnych poziomów
zaawansowania, co umożliwi każdemu dziecku znalezienie czegoś dla siebie.

 

Tam gdzie aktywność i sport, nie może zabraknąć wody. Organizatorzy zapewniają wodę dla uczestników „Sportowych spotkań”.

Zapraszamy!

Parkingi: szczegóły znajdziesz tutaj:

Parking – TAURON Arena Kraków (tauronarenakrakow.pl)

Regulamin uczestnictwa:

REGULAMIN SPORTOWE SPOTKANIA