The World Of Hans Zimmer, 12 maja 2024 r. - niezbędnik koncertowy

10 maja 2024

Potężna. Piękna. Dramatyczna. Zapierająca dech w piersiach. Mocna. Wzruszająca. Taka jest muzyka dwukrotnego zdobywcy Oscara – Hansa Zimmera.  Trasa The World of Hans Zimmer – A New Dimension obejmuje ponad 30 koncertów w 13 krajach, ale tylko w jednym z nich Hans Zimmer weźmie gościnny udział – w 12 maja 2024 r. w TAURON Arenie Kraków.

Loże VIP TAURON Areny Kraków – sprawdź  TUTAJ

W dniu wydarzenia czynny będzie parking  płatny 50 zł. Parking będzie otwarty od godz. 14:00. Gwarancją miejsca jest zakup biletu online: TUTAJ

UWAGA! Zostały ostatnie wolne miejsca parkingowe.

Warto wiedzieć

Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.

Organizator: Good Taste Production

Wejścia do obiektu: nr 1, 4, 2 (VIP), loże – klatka nr 4

Bilety

Loże VIP TAURON Areny Kraków – sprawdź  TUTAJ

Informacje o biletach TUTAJ

W dnu wydarzenia czynna będzie kasa nr 1 (organizatora) – od godz. 17:30

Bilety zakupione na odwołany koncert Hans Zimmer Live (30.05.2023) zachowują ważność i umożliwiają udział w wydarzeniu 12 maja 2024 roku, bez konieczności wymiany biletów.

Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu, ani potwierdzenie płatności. Nie ma potrzeby drukowania biletu – można go pokazać na telefonie.
Organizator prosi o wcześniejsze pobranie pliku z biletem w dobrej jakości i maksymalne rozjaśnienie ekranu urządzenia, na którym będzie on pokazywany.

Koncert będzie rejestrowany przez międzynarodową ekipę telewizyjną. Więcej informacji o nagraniu: https://goodtaste.pl/…/BildundTonaufnahmen_DE_ENG_POL.pdf

Hans Zimmer jest kuratorem tego wydarzenia i zwyczajowo nie pojawia się na nim osobiście, jednak wyjątkowo, podczas tego specjalnego koncertu The World of Hans Zimmer – A New Dimension, Hans Zimmer pojawi się na scenie, pod koniec koncertu, aby wykonać na żywo kilka kompozycji.

Harmonogram

godz. 14:00 – otwarcie parkingu

godz. 18.00 – otwarcie bram

godz. 20.00 – rozpoczęcie koncertu  – część pierwsza

godz. 21.00 – przerwa

godz. 21.20 – druga część koncertu

godz. 22.50 – zakończenie koncertu

*Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Organizator prosi o wcześniejsze przybycie na miejsce! NAJPÓŹNIEJ 45 minut przed rozpoczęciem koncertu! ze względu na rejestrację koncertu, obowiązujące procedury bezpieczeństwa, uniknięcie kolejek.

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking  płatny 50 zł. Parking będzie otwarty od godz. 14:00. Gwarancją miejsca jest zakup biletu online: TUTAJ

Uwaga! Wszystkie miejsca parkingowe   zostały wyprzedane! Na parking będą mogły wjechać tylko osoby, które wcześniej zakupiły bilet online.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Północna dostępna od otwarcia bram (winda 4 oraz 7)

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 12:00

Arena Garden – czynna od godz. 12:00

Szatnie

W trakcie wydarzenia dostępne będą szatnie na poziomie A – płatne 6 zł.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.