TRENDS 4 KIDS

2 lutego 2018

Targi mody i akcesoriów dla mamy i dziecka

14 kwietnia 2018 r. (sobota)

godz. 10:00-17:00

Mała Hala TAURON Areny Kraków

„Trends 4 Kids” to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia (sobota) w Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Podczas targów będzie można kupić m.in. akcesoria dla mamy i dziecka, zabawki oraz ubrania dla dzieci od polskich projektantów. Będzie można zobaczyć i kupić produkty z najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu. Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.

Cztery strefy

14 kwietnia Mała Hala TAURON Areny Kraków zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz w centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

– Nasi goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref, w których tego dnia będzie się działo! – zapowiadają organizatorzy.

Strefa shoppingu

W tej strefie będzie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Będzie tutaj można znaleźć oryginalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki. Organizatorzy zapowiadają, że osoby, które zrobią zakupy na targach w podziękowaniu zostaną zaskoczone miłym prezentem.

Strefa zabawy

W tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie magicznie, chemicznie, egzotycznie, sensorycznie i matematycznie. Dzieciaki mogą liczyć na szaleństwa z animatorami, warsztaty teatralne i kukiełkowe kreacje oraz spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. Zabaw manualnych i gier logicznych także nie zabraknie

Strefa świadomego rodzica

Zarówno rodzice jak i osoby, które oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można korzystać przez cały dzień. Będą mogli skorzystać z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Strefa chilloutu

To strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach, które zapewnią organizatorzy.

Warto wiedzieć

Targi „Trends 4 Kids” odbędą się w Małej Hali TAURON Areny Kraków 14 kwietnia 2018 r. (sobota) w godz. 10:00-17:00.

Bilety: osoby dorosłe 8zł, dzieci wstęp wolny

Bilety można zakupić drogą on-line poprzez platformę http://www.trends4kids.pl/kup-bilet/kraków lub na miejscu w dniu wydarzenia.

Dodatkowe informacje: www.trends4kids.pl, http://web.facebook.com/Trends4KidsFair/.

Organizatorem wydarzenia jest: Professional Event Partner.