Treningi dla każdego przy TAURON Arenie Kraków - AKTUALIZACJA

19 marca 2021

Komunikat Organizatora:

Projekt „Trenuj w Krakowie” wstrzymany do 9 kwietnia 2021 r.

W związku z ogłoszonymi przez Ministra Zdrowia decyzjami o zaostrzeniu regulacji prawnych w walce z pandemią, a także prognozowanym wzrostem zakażeń koronawirusem, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu projektu ,,Trenuj w Krakowie” do 9 kwietnia 2021 roku.

Z uwagi na obostrzenia, które mają obowiązywać od 20 marca do 9 kwietnia, wstrzymujemy rozpoczęcie zajęć:

www.zis.krakow.pl

 

***

INFORMACJA ARCHIWALNA

Lubicie biegać albo uprawiać nordic walking? Mamy dla Was propozycję. Zapraszamy na treningi w ramach cyklów: „Biegaj w Krakowie”, „Dzieciaki na start” oraz „Chodźże z nami”, które będą rozpoczynały w soboty i niedziele przed TAURON Areną Kraków. Organizatorami treningów są Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz AZS AWF Kraków Masters. Harmonogram na cały rok znajduje się tutaj.

Biegaj w Krakowie!

Zajęcia biegowe wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Spotkania będą się odbywać o godz. 9:00, przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków (trzy pierwsze niedziele miesiąca), a w środy na hali przy ulicy Śniadeckich 12b. W ostatni weekend miesiąca organizatorzy zapraszają na treningi do Puszczy Niepołomickiej lub Lasku Wolskiego.

Najbliższe spotkanie przed TAURON Areną Kraków odbędzie się 21 marca (niedziela) o godz. 9:00. Następnie zajęcia przeniosą się do Parku Lotników Polskich. Zajęcia będą miały charakter ogólny z elementami siły biegowej (podbiegi).

Dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ

Dzieciaki na start!

Zajęcia ogólnorozwojowe najmłodszych mieszkańców Krakowa od 6 roku życia.

Spotykania będą się odbywać o godz. 9:00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków, co dwa tygodnie w niedziele, według harmonogramu zajęć. Zajęcia ogólnorozwojowe będą skupione na aktywnym spędzaniu czasu. Będą elementy WF-u i dobrej zabawy!

Najbliższe spotkanie przed TAURON Areną Kraków odbędzie się 21 marca (niedziela) o godz. 9:00.

Dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ

Chodźże z nami!

Treningi Nordic Walking dla wszystkich miłośników kijków, ale także dla osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z tym sportem. W marcu organizatorzy skupią się przede wszystkim na podstawach związanych z nordic walking.

Spotykania będą się odbywać w soboty o godz. 9:00, przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków, zgodnie z harmonogramem zajęć. Najbliższe spotkania są zaplanowane na 20 marca (sobota) i 27 marca (sobota).

Dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ

***

O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wszystkich zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z AZS AWF Kraków Masters.