TRIBUTE TO MAREK JACKOWSKI

5 października 2015

Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz „Yanina” Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk to artyści, którzy 19 grudnia 2015 r., o godz. 18:00, spotkają się w TAURON Arenie Kraków by wziąć udział w koncercie poświęconym pamięci Marka Jackowskiego.

Marek Jackowski był wspaniałym muzykiem, założycielem zespołu MAANAM, autorem wielu przebojów. 19 grudnia 2015 r., w uznaniu jego wielkich muzycznych zasług, przyjaciele artysty spotkają się na jednej scenie, w TAURON Arenie Kraków, by uczcić jego pamięć. Koncert Oprócz błękitnego nieba – Tribute to Marek Jackowski” poprowadzą wybitni dziennikarze muzyczni: Maria Szabłowska i Paweł Sztompke.

Koncert odbędzie się w ramach ogólnopolskiej trasy (koncerty zaplanowano także w Katowicach – 15 listopada 2015 r., Gdańsku – 8 stycznia 2016 r. i Poznaniu – 17 stycznia 2016 r.).

Bilety na wszystkie koncerty są dostępne na stronie www.eventim.pl, www.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt.

Producentem wykonawczym koncertu jest ATMA.

Dodatkowe informacje o koncercie:

e-mail: org@atma.com.pl,

tel.: 695-199-999

Uwaga! Przed wydarzeniem na stronie: www.tauronarenakrakow.pl znajdzie się informacja o tym, czy bilety będą dostępne w kasach w TAURON Arenie Kraków.

Informacje o biletach do strefy VIP: pakietvip@krakowarena.pl lub tel. +48 739 455 725.