ZOBACZ TAURON ARENĘ KRAKÓW!

2 sierpnia 2016

 

SIERPNIOWE TERMINY ZWIEDZANIA NAJWIĘKSZEJ HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ W POLSCE

Jeśli jeszcze tu nie byłeś – najwyższa pora nadrobić zaległości! W dniach 4, 8, 11 i 18 sierpnia zapraszamy na zwiedzanie TAURON Areny Kraków. Zobaczysz obiekt, w którym jeszcze kilka dni temu tysiące młodych ludzi spotkało się z Papieżem Franciszkiem. 

Informacje o rezerwacji miejsc i biletach są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Goście, którzy biorą udział w zwiedzaniu TAURON Areny Kraków mogą zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez: szatnie z których korzystali m.in. piłkarze ręczni podczas styczniowych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i siatkarze przed Mistrzostwami Świata oraz garderoby, w których do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak: Katy Perry, Robbie Williams i członkowie zespołu Foo Fighters.

Zwiedzający stają na każdym z poziomów hali – wchodzą na najwyższy punkt trybun i schodzą na płytę areny. Spacerują po foyer hali, w którym mogą obejrzeć ponad 60 plakatów z wydarzeń, które do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło już blisko 1 500 000 osób. Odwiedzają także jedną z 27 lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę, w której, na pełnowymiarowych boiskach, można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i futsal.

W czasie spaceru poznają także historię budowy obiektu i możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie. Poznają również bogaty kalendarz nadchodzących imprez, które odbędą się w hali.

Wybierz dzień i zarezerwuj miejsce

Najbliższe terminy zwiedzania TAURON Areny Krakow to: 4, 8, 11 i 18 sierpnia (godz. 11:00 i godz. 15:00). Aby móc zwiedzić obiekt wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.);  e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.). Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Grupy zorganizowane mogą zwiedzać obiekt również w innych terminach, po wcześniejszym ustaleniu z obsługą TAURON Areny Kraków.

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem.  Przed rezerwacją należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Kup bilet

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, 8 zł – dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety są do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl oraz na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/TAURONArenaKrakow.