Kwiat Jabłoni

Niedziela 25.04 0:00
KONCERT NIE ODBĘDZIE SIĘ W WYZNACZONYM TERMINIE

Komunikat organizatora:

Prosimy o uwagę! 

Z ogromną przykrością musimy poinformować, że, pomimo najszczerszych chęci Organizatorów i Zespołu, zaplanowany na 25 kwietnia 2021r. koncert Kwiatu Jabłoni w Krakowie nie odbędzie się według planu. Spowodowane jest to ryzykiem i niepewnością, które towarzyszą organizacji wydarzeń oraz obowiązującymi lub wprowadzanymi ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19. 

Mamy jednak ogromną nadzieję, że spotkacie się z nami w lato w plenerze, dlatego koncert zostaje przełożony na 4 lipca 2021r.!  

Miejsce i godzina koncertu zostaną podane wkrótce!  

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność, a te ostatnie niezakupione są jeszcze w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i na www.ebilet.pl 

Wiemy, że jesteście zmęczeni tymi informacjami związanymi z przenosinami, ale wierzcie nam – my też Cały czas jednak działamy i wierzymy, że już niedługo będziemy mogli przeżywać wspólnie muzyczne emocje! 

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia. Trzymajcie się zdrowo! 

Zespół GTP 

 

***

INFORMACJA ARCHIWALNA

Kwiat Jabłoni – trasa koncertowa promująca album “Mogło być nic”

Odwołana przez pandemię koronawirusa akustyczna trasa Kwiatu Jabłoni nie przeszkodziła zespołowi w wydaniu nowej płyty oraz powrocie na koncertowe sceny w spektakularnym wydaniu. Ten pełen młodzieńczego uroku folkowo-popowy duet odwiedzi wiosną aż 6 polskich miast – Gdańsk, Katowice, Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków. W TAURON Arenie Kraków zespół wystąpi 25 kwietnia 2021 r.

O TRASIE I PŁYCIE

„Mogło być nic” to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. W związku z promocją nowej płyty odbędzie się trasa koncertowa w największych halach siedmiu polskich miast.

Planowanie koncertów w czasach pandemii koronawirusa to nie lada wyzwanie, dlatego, chcąc uniknąć kolejnych przenosin, zespół i organizatorzy zdecydowali się ogłosić trasę właśnie w halach. Takie miejsca pozwalają bowiem na dynamiczne działanie w przypadku wszelkich wprowadzanych obostrzeń i nowych komunikatów związanych z pandemią przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

O ZESPOLE

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Regulamin imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska