Zdobywca Nagrody Grammy i multiplatynowy piosenkarz Bruno Mars, uwielbiany przez polską publiczność André Rieu oraz kompozytor, pianista i dyrygent Piotr Rubik. Choć muzyka, którą wykonują jest różna łączy ich jedno – wszyscy wystąpili w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce – TAURON Arenie Kraków.

W czwartek (25 maja) gościliśmy niekwestionowanego Króla Walca. André Rieu, który ze swoją Orkiestry Johanna Straussa przyjechał do Krakowa już po raz trzeci oczarował i porwał do tańca swoich fanów.

Dzień później (26 maja) w hali zabrzmiały największe przeboje Piotra Rubika. W tym dniu TAURON Arena Kraków wspólnie z przyjaciółmi z European Arenas Association przyłączyła się do akcji #oneminuteformanchester. Areny zrzeszone w EAA i NAA dokładnie o 21.59 uczciły minuta ciszy ofiary zamachów w Machester Arenie, a o 22.00 zrobiły wielki hałas, aby pokazać iż nie będą milczeć w obliczu takiej tragedii i nie pozwolimy zastraszyć się terrorystom.

Dziękujemy Piotrowi Rubikowi i jego fanom za wspólny udział w akcji!

Nagranie z niej możecie zobaczyć na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/TAURONArenaKrakow.

Sobota (26 maja) należała do Bruno Marsa. Zdobywca Nagrody Grammy i multiplatynowy piosenkarz przyjechał do Krakowa w ramach 24K MAGIC WORLD TOUR. Artysta zafundował swoim fanom tyle pozytywnej energii, że z pewnością na długo zapamiętają koncert w TAURON Arenie Kraków.

mainsite_786_tauron