Arena Garden

Największa i najpopularniejsza strefa kulturalno-gastronomiczna w Krakowie!
Kontakt
Zapraszamy do wynajmu terenów zielonych przy obiekcie!
Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!
tel.: +48 739 455 600

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Kontakt
Zapraszamy do wynajmu terenów zielonych przy obiekcie!
Arena Garden
tel.: +48 739 455 600

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Arena Garden
Kontakt wynajmij przestrzeń

Czekamy na Ciebie!

Arena Garden to przestrzeń przygotowana z myślą o mieszkańcach Krakowa, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Przy TAURON Arenie Kraków, na gości czeka strefa gastronomiczna utrzymana w klimacie ogrodu oraz moc atrakcji towarzyszących. Strefa powstała w 2020 roku i z powodzeniem działa już czwarty sezon!

Do aranżacji Arena Garden wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w kawiarni w Małej Hali.

Najbardziej aktualne informacje dotyczące Areny Garden znajdują się na profilu strefy na Facebooku.

Arena Garden na Facebooku

Moc wydarzeń!

Arena Garden to całoroczny projekt, który jest realizowany na terenie TAURON Areny Kraków i Parku Lotników Polskich. W jednym miejscu street food i gastronomia łącza się ze strefą relaksu, rozrywki, kultury i sportu. Odbywają się tu cykliczne wydarzenia dla tych starszych, jak i młodszych krakowian!

Program atrakcji jest publikowany w treści eventu Arena Garden, które znajduje się w sekcji Wydarzenia na naszej stronie.

Sprawdź najnowszy harmonogram strefy

Wynajem przestrzeni

Piękna i duża plenerowa przestrzeń, może służyć do organizacji imprez. W arenie Garden zorganizować można małe eventy rodzinne, eventy promocyjne, koncerty plenerowe, kina letnie, pikniki firmowe, imprezy o charakterze sportowym, imprezy integracyjne, zloty samochodów, motocykli czy zjazdy miłośników czworonogów… Ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

Organizatorzy w ramach areny Garden mają do dyspozycji 14 tys. metrów kwadratowych!

Pobierz ofertę plenerową TAURON Areny Kraków!
Pobierz

Na co dzień nasi goście mogą korzystać z zielonych przestrzeni Parku Lotników Polskich, wybierając się na spacer, trening lub mogą przy okazji spróbować swoich ulubionych dań. Mogą odpocząć od zgiełku miasta w miejscu zaaranżowanym w klimacie ogrodu – z leżakami, stolikami i plażowymi altanami. 

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach. Można tutaj kupić klasyki takie jak pizza, grill, burgery czy frytki, a także spróbować w poszczególnych tygodniach innych mniej klasycznych smaków. Dla lubiących słodycze, proponujemy lody rzemieślnicze, watę cukrową i gofry. Obok foodtrucków znajdują się punkty ze świeżo paloną kawą, lemoniadą, piwem oraz sezonowymi drinkami.