Baza hotelowa

Kraków od lat jest głównym celem turystyki przyjazdowej w Polsce. Goście mogą skorzystać z rozbudowanej bazy noclegowej w ponad 600 obiektach, w tym w hotelach, hostelach, i prywatnych apartamentach.

Oferta partnerska

Eventy w TAURON Arenie Kraków są bardzo ważną gałęzią krakowskiego przemysłu spotkań. Dla gości naszego obiektu, którzy nocują w hotelach, liczą się przede wszystkim bliskość i łatwość dojazdu do Areny, dostępność miejsc parkingowych oraz, rzecz jasna, komfort wypoczynku.

Serdecznie polecamy hotele w Grupie Hotelarskiej Kraków Network – ich lista jest dostępna po kliknięciu w logotyp:

Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną ofertę wraz z naszymi partnerami hotelarskimi:

ibis Styles Kraków East – designerski ekonomiczny hotel

Hotel jest zlokalizowany w najbardziej zielonej Dzielnicy Krakowa Nowej Hucie, która uzyskała 1 miejsce w rankingu TOP 10 najlepszych dzielnic do życia w Europie w brytyjskim dzienniku „The Guardian”. Hotel posiada 63 klimatyzowane pokoje, urządzone w nowoczesnym stylu, restaurację Bulwarova Food & More oraz 4 sale sale konferencyjne.

Wśród zalet lokalizacji obiektu należy wskazać bliską odległość do Centrum Krakowa zaledwie 20 minut jazdy oraz unikalną przestrzeń urbanistyczną. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego hotelu znajduje się malowniczy park wraz z bezpłatną Tężnią Solankową. Hotel znajduje się w pobliżu Międzynarodowego Centrum Kongresowego EXPO oraz TAURON Areny Kraków. W odległości kilku kilometrów od naszego hotelu realizowane są zamierzenia inwestycyjne projektu „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”

Położenie hotelu przy Zalewie Nowohuckim i Dworku Jana Matejki sprzyja wypoczynkowi, a bliskość zjazdu z autostrady A4 i doskonałe połączenie z centrum miasta czyni hotel idealnym miejscem dla biznesu. Zapraszamy do Nowej Huty!

Ibis Styles Kraków East, ul. Bulwarowa 35a, 31-751 Kraków

Zarezerwuj poprzez:

Telefon: +48 12 356 30 30+ 48 501160501

e-mail: HB3L6-sm1@accor.com

Stronę WWW – kliknij w logo, by sprawdzić ofertę przygotowaną specjalnie dla gości TAURON Areny Kraków: