Arena Główna

Ponad 20 000 fanów gromadzi TAURON Arena Kraków na największych imprezach!
Kontakt
Zapraszamy do wynajmu Areny Głównej!
Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!
tel.: +48 739 455 600

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Kontakt
Zapraszamy do wynajmu Areny Głównej!
Arena Główna
tel.: +48 739 455 600

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Arena Główna
Kontakt wynajmij przestrzeń

Kompleksowo

TAURON Arena Kraków to bezkonkurencyjny obiekt dla największych imprez halowych, ale też idealne miejsce dla spotkań w kameralnej atmosferze. Od lodowiska po zawody hippiczne. Zmiana aranżacji widowni i przygotowanie wybranej nawierzchni na płycie głównej Areny to nasza odpowiedź na nawet najśmielsze oczekiwania organizatorów!

Kluczowa jest jednak wielkość widowni: 20.400 (15.030 na trybunach) – i tu konkurencja pozostaje daleko w tyle.

Trochę liczb!

Wsparcie techniczne

Arena Główna oferuje gotowy rigging dachowy – system podwieszeń scenicznych pod dachem umożliwia szybką i wygodną instalację wiszącego sprzętu o wadze do 100 ton za pomocą ponad 200 punktów podwieszenia.

Nasi klienci planujący koncert z pewnością docenią komfortowe zaplecze dla artystów czy idealne warunki do przygotowania widowiska, a także doskonałą akustykę – strop i ściany hali zostały wygłuszone przy pomocy 16 tys. paneli akustycznych.

Plan Areny

Wynajem obiektu

Jeśli zamierzają Państwo zorganizować koncert, wydarzenie sportowe, targi, bankiet, kongres czy wystawę, nakręcić film reklamowy lub zorganizować sesję zdjęciową – prosimy o kontakt, a potwierdzimy dogodny dla Państwa termin i przedstawimy wstępną wycenę pod każde wydarzenie. Jesteśmy przekonani, że razem dobiegniemy do mety w najlepszym możliwym czasie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Arena główna
Pobierz

Parkiet przygotowany do tańca, scena na której wystąpi gwiazda wieczoru i kilkadziesiąt stolików bankietowych – to coraz częstszy widok w TAURON Arenie Kraków. Swoje imprezy firmowe, szkolenia, sympozja organizują tu zarówno małe firmy, jak i duże sieci, takie jak np. Rossmann, Grupa Muszkieterów czy banki (m.in. Alior Bank). Konferencje i kongresy, w tym największe w Polsce kongresy motywacyjne, takie jak „Życie be ograniczeń 2”, z udziałem najsłynniejszego mówcy na świecie, Nicka Vujicica, przyciągają tysiące uczestników. 

Zamontowana pod płytą Areny Głównej instalacja do mrożenia lodu pozwala na organizację takich wydarzeń jak hokejowe  Mistrzostwa Świata, mecze Ligi Mistrzów, mistrzostw w łyżwiarstwie figurowym oraz lodowiska dla mieszkańców Krakowa.